Dr Pozowski to fantastyczny człowiek: ciepły, życzliwy, uprzejmy, otwarty i ZNAKOMITY LEKARZ z dużym doświadczeniem i niesamowitą intuicją. Profesjonalista w 100%. Najlepszy ze wszystkich jakich znam. Wierzy do samego końca, że wszystko będzie dobrze, daje nadzieję i siłę, jest wsparciem kiedy sytuacja staje się beznadziejna. Celem tego lekarza jest zdrowie i dobro pacjenta a nie kasa. Jestem pacjentką dr Pozowskiego od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Prowadził moją ciąże od samego początku i pod opieką Pana doktora urodziłam zdrowego synka. W oczach kolegów lekarzy Pan doktor znajduje sympatię, podziw, uznanie. Wszyscy współpracownicy liczą się z Jego zdaniem. Przez wszystkich jest lubiany i szanowany. Dr Pozowskiego polecam wszystkim z czystym sumieniem i z całego serca. To lekarz z powołania!

Super lekarz. Ludzkie podejście do pacjenta. Zawsze odbiera telefony. Zależy mu na pacjentkach nie na pieniądzach. Polecam

Zdecydowanie najlepszy ginekolog jestem jego pacjentką o 15lat ,wcześniej lekarze wydali wyrok że nie będę mieć dzieci to on dał mi nadzieję dziś ma 3dzieci mimo iż każda była obciążona dużym ryzykiem wszystko się udało .Drugi czynnik to komfort psychiczny doktor nie wątpliwie ma dobre podejście do pacjentek a dwa widać że to lekarz z powołania .zdecydowanie polecam wam .

Bardzo dobry lekarz zarówno przy wizytach kontrolnych, problemach zdrowotnych czy przy prowadzeniu ciąży-przerobiłam u niego wszystko i jestem bardzo zadowolona, polecam go wszystkim koleżankom!

Bardzo dobry lekarz zarówno przy wizytach kontrolnych, problemach
zdrowotnych czy przy prowadzeniu ciąży-przerobiłam u niego wszystko i
jestem bardzo zadowolona, polecam go wszystkim koleżankom!

Szczerze polecam tego lekarza wszystkim przyszłym mamom. Miałam dotychczas do czynienia z kilkoma ginekologami i własnie ten okazał się być najlepszy. Kompetentny, cierpliwy, uprzejmy i długo jeszcze mogłabym te komplementy wyliczać. Chodziłam do niego całą ciążę

super lekarz...polecam w 100% miły, sympatyczny, wszystko tłumaczy,mozna kontaktowac sie z nim o kazdej porze..zawsze pomoze.

Dr Pozowski to naprawdę fantastyczny lekarz i cudowny człowiek. U mnie prowadził ciążę i przy nim rodziłam mojego synka. Od pierwszego miesiąca aż do ostatniego mogłam na niego liczyć w 100% a podczas porodu był tylko dla mnie i przy mnie. Dziękuję mu bardzo serdecznie, bo to naprawdę lekarz z powołania! Polecam go z czystym sumieniem.

Świetny lekarz polecam! Niezwykle kompetentny i uprzejmy, a to ważne zwłaszcza w przypadku ginekologa.

Bardzo dobry lekarz, polecam ;) Doskonale tlumaczy wszystkie choroby i historie choroby

Dr Pozowski jest bardzo dobrym lekarzem. Wspaniały, bardzo kulturalny człowiek. Ma świetne podejście do pacjetek. To lekarz z powołania. Mam o nim jak najlepsze zdanie!!!! Więcej takich lekarzy, więcej takich ludzi!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bytom"?

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

sigma bi
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie