Bardzo sympatyczny i rzetelny lekarz. Dokładnie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości pacjenta. Przy tym wybitny specjalista.

Świetny lekarz podejściem do pacjenta. Chodzę do niego już 10 lat i nigdy się nie zawiodłam. Dzięki P. Doktorowi w ciąży czułam się bezpiecznie i wiedziałam,że jestem pod dobrą opieką. Polecam !!!

lekarz z powołania jakich brakuje, leczę się u doktora już ponad 10 lat. był pierwszym lekarzem który mi pomógł gdy okazało się że choruję na raka, dzięki doktorowi można powiedzieć że żyję do dziś

Bardzo uprzejmy, profesjonalnie podchodzi do problemu, nie lekceważy pacjenta i jego problemów, wszytsko spokojnie wytłumaczy, przeprowadza nawet te podstawowe badabia gdzie inni lekarze wychodzą z założenia że po co wogóle to robić, polecam

Świetny specjalista, będąc jego pacjentką czułam się naprawdę bezpiecznie. Wszystko tłumaczy, jest bardzo dokładny, mogłam o wszystko pytać i zawsze otrzymywałam pełne wyjaśnienia. Godny polecenia.

bardzo dobry specjalista jestem z wizyt u tego doktora zadowolona prowadził całą moją ciążę i nie zawiodłam sie na nim B

Świetny lekarz,naprawdę godny polecenia.Bardzo uprzejmy a przede wszystkim kompetentny.Podczas badania tłumaczy co i po co robi.

Jestem jego pacjentką od 10 lat, prowadzi moją trzecią ciążę i jak do tej pory nie mogę mu przypisać żadnych złych cech. Na obecną chwilę nie zmieniłam bym ginekologa na innego.

świetny specjalista o wysokiej kulturze - polecam

świetny specjalista o wysokiej kulturze - polecam

Publicznie jest tak samo kompetentny jak prywatnie. Dba o pacjentki.

Publicznie jest tak samo kompetentny jak prywatnie. Dba o pacjentki.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Prudnik"?

Marzena Wyszkowska

None
OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Ogrodowa 2A
48-200 Prudnik
NZOZ "PIAST - MED" Sp. z o.o.
Leszka Białego 5/1
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Witold Korczak

al. Lipowa 34

Andrzej Miśta

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AMI - MEDICA"
Staszica 1