lekarz Janusz Radziewicz

1,7
2,6
1,6

Brak zainteresowania pacjentem. Nie słucha co się mówi. Gdy się wspomni o szumie w uszach to bagatelizuje sprawę, a to tylko jedna z dolegliwości. Pora na emeryturę.

Pora na emeryturę.

Jestem mocno rozczarowany! Od pewnego czasu czuje „coś” w gardle. Poprosiłem podczas rejestracji o zapisanie do laryngologa z możliwością wykonania usg ( lub innego podobnego badania ). Rejestratorka poinformowała mnie że każdy lekarz ma w gabinecie taki sprzęt . Trafiłem do doktora - pierwsze wrażenie - chciałem uciec! W dobie XXI wieku i lekarz 70+ to chyba lekka przesada! Mam tu na myśli nowoczesne szkolenia itd .Zajrzał mi do nosa , odpalił kamfore i zajrzał łyżeczka do gardła i stwierdził że mam nerwice. Potem przez 15 min tłumaczył że muszę zaakceptować diagnozę a to trudne.. Miałem
nadzieje na prześwietlenie i bardziej wnikliwe badanie .. Koszt wizyty 170 zł

Przyszedłem z szumem w lewym uchu. Od roku mam dolegliwość. Byłem już z tym u lekarza, mialem badania słuchu i stwierdzone nadciśnienie w tym uchu. Do tego mialem ze sobą wynik MR kręgosłupa bo czytałem ze uszkodzenia odcinka szyjnego mogą mieć wpływ na ucho. Doktor kazał wypłukać prawe i stwierdził, że powinno być ok :). Jak powiedziałem że szum ma w lewym to powiedział ze lewe jest czyste wiec szum powinien być w prawym. Powiedziałem ze jestem pewien w którym uchu od roku mam szumy. Powiedział ze dzisiaj nic nie zrobimy bo po płukaniu nie możemy zrobić badania słuchu… Mam przyjść za 2 tygodnie bo za tydzień jest na urlopie… Bareja w czystej postaci 😁

Lekarz zbagatelizował dolegliwość syna, kasując za pięciominutową wizytę 150 złotych. Dzisiaj syn właśnie trafił do szpitala z poważnym uszkodzeniem ucha. Nie polecam usług tego pana.

Fakt jest już w podeszłym wieku ale uważam że ma sporą wiedzę i doświadczenie. Zbadał dokładnie, wyjaśnił co jest przyczyną moich dolegliwości, jak sobie z tym poradzić i najważniejsze to pomogło. Bardzo uprzejmy czego nie można powiedzieć o każdym lekarzy. Ile ludzi tyle opinii, przekonaj się sam :)

Lekarz uprzejmy jednak poświęcił mi tylko około 5 minut z czego 2 to byli badanie. Nie spytał o nic wypisał receptę i tyle. Raczej brak zaufania. Kazał wrócić za 6 tygodni. Nie wiem czy akurat do tego Pana pójdę. Staruszek w brudnym i wygniecionym fartuchu tak to zapamiętam ;)

Nie polecam. Lekarz mało kompetentny.Nie bada dokładnie, szkoda wydanych pieniędzy. Pan doktor powinien być w domu na emeryturze.