Z cała pewnoscia moge poliecic doktora Rudzinskiego, jest godny zaufania, kompetentnty, dba o dobro pacentki. Wszystko przebiegło szybko profesjonalnie w miłej atmosferze. Personel z którym współcracuje-wspaniały! Polecam!!

Wszystko przebiegło szybko profesjonalnie w miłej atmosferze.
Personel z którym współcracuje-wspaniały!
Polecam!!

POLECAM byłam,przeżyłam,jestem miły,ciepły człowiek,rozumiejący kobiety

POLECAM
byłam,przeżyłam,jestem
miły,ciepły człowiek,rozumiejący kobiety

świetny facet pomaga tym, które żyją w zacofanym kraju, poddawałam się tam sterylizacji wszystkim kobietom, które nie chcą mieć wiecej dzieci polecam

Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ MOGĘ POLECIĆ DOKTORA I CAŁY PERSONEL W KLINICE W PRENZLAU. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I PEŁNA PODZIWU DLA TAMTEJSZEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ, ZAANGAŻOWANIA PERSONELU I INDYWIDUALNEGO TRAKTOWANIA. WSPANIALI LUDZIE. BYLIŚMY TAM Z MĘŻEM Z MAŁĄ CÓRECZKĄ, RÓWNIEŻ NIKT NIE MIAŁ NIC PRZECIWKO, CO U NAS W POLSCE CZĘSTO SPOTYKA SIĘ Z KOMENTARZAMI ŻE GDZIE Z DZIECKIEM DO SZPITALA I TO JESZCZE NA TAKI ZABIEG.. WSZYSTKO WYKONANE PROFESJONALNIE, ZGODNIE Z OBIETNICĄ DOKTORA RUDZIŃSKIEGO BEZ KOMPLIKACJI.. POLECAM WSZYSTKIM KOBIETĄ DLA KTÓRYCH TAK JAK DLA MNIE BYŁA TO NAJTRUDNIEJSZA DECYZJA W ŻYCIU.

WSZYSTKO TAK JAK POWINNO BYC .POLECAM TEGO LEKARZA WSZYSTKIM.

WSZYSTKO TAK JAK POWINNO BYC .POLECAM TEGO LEKARZA WSZYSTKIM.

Ałłach akbar. Dżihad. No niestety, lecz wiemy, czym się zajmujesz. Nim trzy razy kur zapieje podłożymy Ci bombę skonstruowaną przez talibow i zginiesz. i będzie po Tobie

Jestem bardzo zadowolona po wizycie w klinice Prenzlau.Lekarz i personel otacza opieką co w naszym kraju jest niespotkane.Lekarz wykonał zabieg profesjonalnie.

Są to męki, które wszyscy potępieni cierpią razem, ale to jest nie koniec mąk, są męki dla dusz poszczególne, które są męki zmysłów, każda dusza czym grzeszyła, tym jest dręczona w straszny i nie do opisania sposób. Są straszne lochy, otchłanie kaźni, gdzie jedna męka odróżnia się od drugiej; umarłabym na ten widok tych strasznych mąk, gdyby mnie nie utrzymywała wszechmoc Boża. Niech grzesznik wie, jakim zmysłem grzeszy, takim dręczony będzie przez wieczność całą; piszę o tym z rozkazu Bożego, aby żadna dusza nie wymawiała się, że nie ma piekła, albo tym, że nikt tam nie był i nie wie jako tam jest.

Ja, Siostra Faustyna, z rozkazu Bożego byłam w przepaściach piekła na to, aby mówić duszom i świadczyć, że piekło jest. O tym teraz mówić nie mogę, mam rozkaz od Boga, abym to zostawiła na piśmie. Szatani mieli do mnie wielką nienawiść, ale z rozkazu Bożego, musieli mi być posłuszni. To com napisała, jest słabym cieniem rzeczy, które widziałam. Jedno zauważyłam, że tam jest najwięcej dusz, które nie dowierzały, że jest piekło. Kiedy przyszłam do siebie, nie mogłam ochłonąć z przerażenia, jak strasznie tam cierpią dusze, toteż jeszcze się goręcej modlę o nawrócenie grzeszników, ustawicznie wzywam miłosierdzia Bożego dla nich. O mój Jezu, wolę do końca świata konać w największych katuszach, aniżeli bym miała Cię obrazić najmniejszym grzechem.

po aborcji metodą łyżeczkową w jego placowce straciłam życie tak jak moja kuzynka. zdecydowanie odradzamy.