Janusz Safiński

Nie ma drugiego Takiego lekarza, nie ma lekarza z Taką wiedzą lekarza, który jak często mówię jest od beznadziejnych przypadków. Nie ma choroby, z którą Pan doktor sobie nie poradzi, jeśli mówi że wyzdrowienie nastąpi w tym a w tym dniu tak się dzieje, leki które Nam dorosłym wydają się nie trafione bo pojawiają się inne objawy w końcu zaczynają działać tak jak powiedział lekarz. Lekarz, który emanuje spokojem, popatrzy do noska, do ucha tak jak powinno być.

właśnie wróciłam od tego cudotwórcy wrażenia niezapomniane na zwsze

właśnie wróciłam od tego cudotwórcy wrażenia niezapomniane na zwsze

Jest jedynym lekarzem,który poradził sobie z zapaleniem krtani.Jego diagnozy są trafne.Znawcy tematu wiedzą co to znaczy.Cena=zadowolenie.

Mogę powiedzieć tylko tyle..(parafrazując).."gdzie diabeł nie może...tam.." ..polecam pana doktora...moja córka ma 10 lat..pierwsza wizyta w wieku 3 m-cy..niesamowite "wyczucie"..zawsze 'strzał w 10" z diagnozą.. gorąco polecam

gorąco polecam

Witam Od kilku lat leczyłam dziecko w państwowej instytucji.Objawy to szczególnie czesty nawracajacy katar i niweielki kaszel. Kiedy synek miał 2 latka ,jak lekarz stwierdził alergię/astme oskrzelową.Przez kilka lat leczono moje dziecko lekami wziewnymi z zawartoscia sterydów. Po kilku latach po badaniach labolatoryjnych stwierdxono gronkowca w nosie.Wyrobiłam szczepionkę w instytucie mikrobilogi w krakowie.Synek dostał serie zaszczyków bardzo bolesnych. Katar i jego objawy nie miały końca. Syn skończył 8 lat jak przypadkiem z braku sił że zadna terapia nie przynosi skutku /znalazłam lekarza na necie. Pojechałam. Jakże zdumiona byłam kiedy objawy ...

Witam
Od kilku lat leczyłam dziecko w państwowej instytucji.Objawy to szczególnie czesty nawracajacy katar i niweielki kaszel. Kiedy synek miał 2 latka ,jak lekarz stwierdził alergię/astme oskrzelową.Przez kilka lat leczono moje dziecko lekami wziewnymi z zawartoscia sterydów. Po kilku latach po badaniach labolatoryjnych stwierdxono gronkowca w nosie.Wyrobiłam szczepionkę w instytucie mikrobilogi w krakowie.Synek dostał serie zaszczyków bardzo bolesnych. Katar i jego objawy nie miały końca. Syn skończył 8 lat jak przypadkiem z braku sił że zadna terapia nie przynosi skutku /znalazłam lekarza na necie. Pojechałam. Jakże zdumiona byłam kiedy objawy trwające 6 lat mineły w ciągu kilku dni. Lekarz na podstawie badań które miałam ze soba, stwierdziła alergie na jajko i jabłko.Jeszcze przed wejściem na wizyte napoiłam synka sokiem jabłkowym.Po odstawieniu w/w produktów po 4 dniach katar i kaszel minał.......
Moje zadowolenie nie ma końca
Pan doktor to prawdziwy fachowiec.......
ploecam kazdemu...

Najlepszy pediatra jakiego znam.Świetny fachowiec.Wspaniały człowiek.100% zaufanie.To jest prawdziwy lekarz . Mama

Polecam, dobry kontakt z małym pacjentem, duża wiedza :)

Polecam, dobry kontakt z małym pacjentem, duża wiedza :)