lek. dent. Janusz Serwiński

Ortodonta, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Do kliniki Premium Dent trafiłem przypadkowo. Ponieważ miałem problem z uzębieniem skorzystałem z zabiegu wstawienia 2-ch implantów. Bardzo się bałem bólu i całego zabiegu ale po przyjściu do kliniki i konsultacji z panem doktorem strach minął. Wygląd oraz komfort w ustach w moim przypadku był najważniejszy. Dzisiaj mogę śmiało powiedzieć ze się nie zawiodłem. Zabieg wstawienia implantów okazał się bezbolesny,wszystko zrobiono fachowo i solidnie. Mogę polecić dr Janusza Serwińskiego na 100%, sam na pewno jeszcze nie raz skorzystam. http://premium-dent.com.pl/

Polecam Dr leczę zęby u niego w klinice w której teraz przyjmuje - Premium Dent na ul. Litewskiej 4 w Rzeszowie http://premium-dent.com.pl/ gabinet jest pięknie urządzony i wyposażony w najnowszy sprzęt. Leczenie kanałowe cały czas odbywa się pod mikroskopem dzięki czemu mamy gwarancję dokładnego i skutecznego leczeni!

Polecam wszystkim. Z usług Dr. korzystam od niedawna. Nie jestem zwolennikiem pisania opinii, ale tym razem uważam, że się należy. Za fachową obsługę, za miłą atmosferę, za podejście do pacjenta Pan Doktor zasługuje na 5.

Szczególne podejście do pacjenta – po raz pierwszy podczas wizyty u stomatologa nie odczuwałem lęku; a sam zabieg był przeprowadzony w sposób mistrzowski !

Jestem zadowolony z implantu, który wstawił mi doktor, wytłumaczył mi co w moim przypadku będzie najlepsze, od razu przedstawił mi plan i koszty leczenia. Poleciłem go również mojej znajomej, która również jest zadowolona z leczenia w gabinecie pana doktora

Jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalne leczenie. Rentgen był na miejscu, zdjęcie zrobiłam od ręki, nie musiałem nigdzie chodzić. Znieczulenie było naprawdę bezbolesne mimo iż bardzo boję się zastrzyków nie czułam dyskomfortu. Polecam wszystkim Pana Doktora :)

Samo badanie, jak i leczenie przebiegło w atmosferze relaksu i wyciszenia ;) Podejście w pełni profesjonalne do pacjenta. Polecam.