dr Janusz Skorupka

Chirurg onkolog

Pan doktor Janusz Skorupka ponad 10 lat temu operował guzki "oknkologiczne" u mojej żony. Wszystko zakończyło się bardzo dobrze i tak jest do dzisiaj. Bardzo dobry i doświadczony lekarz, ma odpowiednie podejście do pacjentów, bardzo normalny, miły i pomocny, a do tego profesjonalista.

Uprzejmy - zdecydowanie tak,kompetentny -chyba tak,ale mój przypadek zdecydowanie zlekceważył,po trzykrotnym!!! wycięciu guzka odesłał mnie do Centrum Onkologii,ale tak naprawdę pomogli mi na Szopena.Potraktowali mnie poważnie i wycięli dokładnie,nie zostawili np:2mm guzka...

Pan dr Janusz Skorupka jest godnym polecenia lekarzem. Kompetencja i uprzejmość wzbudza zaufanie do niego jako do lekarza i czlowieka.Lecze sie juz od 3 lat i chodze systematycznie na wizyty - pan Janusz jest zawsze uprzejmy i stara sie poswiecic jak najwiecej czasu. Jestem bardzo zadowolona i wdzieczna za dotychczaswe leczenie.

Wspaniały, świetny fachowec i dobry madry człowiek. Operował mojego męża na woreczek żółciowy. Potafi wytłumaczyć i uspokoć. Nie podchodzi do pacjenta rutynowo. Polecam.

świetny lekarz, bardzo życzliwy,polecam wszystkim.

świetny lekarz, bardzo życzliwy,polecam wszystkim.

Operował mi żylaki. Wszystko poszło bardzo szybko. Jestem z zabiegu bardzo zadowolona - było to pare lat temu.

Pan doktor Janusz Skorupka jest bardzo dobrym lekarzem. Można do Pana doktora przyjść w godzinach przyjęć i zawsze przyjmie. Jest uprzejmy, grzeczny,dobrze się odnosi do pacjentów. Ponadto Pan doktor jest bardzo zainteresowany choroba pacjenta, rzeczowo tłumaczy istotę problemu,jak będzie wyglądało dalsze leczenie. Nie śpieszy się do operacji tylko wykorzystuje wszystkie możliwe leki żeby operacji zapobiec. Dziękuje Panie doktorze. Pacjentka.

Dziękuje Panie doktorze. Pacjentka.

Pan doktor Janusz Skorupka to profesjonalista. Jest uprzejmy , tłumaczy pacjentowi metodę leczenia, wzbudza zaufanie.Byłem jego pacjentem. Dziękuję panie doktorze-pacjent:Stanisław Majcher z Głogowa Młp