lekarz Janusz Skrobarczyk

Bez dwóch zdań najlepszy lekarz w Rybniku. Świetne podejście do pacjenta. Pan Doktor poświęca swoim pacjentką bardzo dużo czasu. Wystarczy siebie przyjść i popatrzyć ile trwa wizyta np. Ciężarnej kobiety u Doktora Skrobarczyka, a ile w innych gabinetach. Trzy specjalizacje (a przy tym bardzo „ludzkie” podejście) to mówi samo za siebie

godny polecenia /wysłucha pacjetke kompleksowo wytłumaczy w zrozumiały sposób .poświeca na pacjetke bardzo dużo czasu i uwagi

Pan dr prowadził moją ciążę od początku do szczęśliwego rozwiązania:) Dbał o zrobienie kompletu badań, wielokrotnie pytał o to, jak się czuję, wszystko rzetelnie wyjaśniał. Ja już ginekologa nie zmienię;)

Dr Skrobarczyk wyróżnia się wśród lekarzy rybnickiego Szpitala tym, że interesuje się każdą pacjentką, niezależnie od tego, czy była jego pacjentką w prywatnym gabinecie. Okazuje również duże zaangażowanie i troskę, co odczułam w bardzo trudnej dla mnie sytuacji, mianowicie drugim z rzędu poronieniu. Dawno nie spotkałam lekarza, który wzbudzałby we mnie tak duże zaufanie i szacunek.

Fantastyczny!! Polecam każdej kobiecie w każdym wieku!! Tak jak wyżej oceniłam - w każdej dziedzinie największa ilość punktów. Poza jego "fachowościom" najfantastyczniejsze jest też ten spokój, który od niego bije, to naprawdę pomaga i przy wizytach i przy trudnych porodach jak mój pierwszy przy którym uratował życie mojej córeczki!!

Fantastyczny!! Polecam każdej kobiecie w każdym wieku!!

DO DOKTORA SKROBARCZYKA TRAFIŁAM Z POLECENIA I NAPRAWDE NIE ZAŁUJE.JEST PROFESJONALISTĄ W KAZDYM CALU, A PACJETKĘ TRAKTUJE Z OGROMNYM SZACUNKIEM I TROSKLIWOŚCIĄ.JEST JEDYNYM LEKARZEM KTÓREMU NAPRAWDE UFAM

Z dr. Skrobarczykiem miałam kontakt 10 lat temu był przy moim porodzie i co mnie bardzo zaskoczyło nie był moim lekarzem prowadzącym a cały czas się mną zajmował !!!a poród mój trwał bardzo długo bo 15 godz i przez te godziny był prawie cały czas ze mną za co bardzo ale to bardzo mu dziękuję !!!!nie spotkałam sie jeszcze z taka postawą lekarza do nie swojej pacjentki !!!Dlatego uważam że dr .Skrobarczyk jest wspaniałym lekarzem godnym polecenia!!!

bardzo dobry specjalista. moge polecic kazdej pani bez dwóch zdan .

bardzo dobry specjalista. moge polecic kazdej pani bez dwóch zdan .

Pan doktor jest bardzo dobrym fachowcem. Dzięki jego leczeniu zaszłam w ciążę mimo 3 prób inseminacji w prywatnej klinice. Uspokoił moją rozchwianą burzę hormonalną po wcześniejszym leczeniu. Ciąża prowadzona bardzo dobrze - świetny diagnosta USG. Pracowałam do 8 miesiąca z mojego wyboru. Pan doktor był przy porodzie, dzieki czemu czułam się zaopiekowana i nie bałam się o stan mojego dziecka. Synek urodził się zdrowy tak jak mówił mój lekarz. Gorąco polecam - jest to miły i taktowny lekarz, bardzo delikatny w badaniu, odpowiadający na wszystkie moje pytania. Zainteresowany moim losem w szpitalu - poród 7 dni po terminie. Gorąco polecam

doktor naprawdę godny polecenia a to jest najważniejsze. Jestem obecnie w drugie ciąży którą prowadzi i robi to bez zastrzeżeń.