lekarz Janusz Śniegoń

jakoś dziwne bo jak córka miała biegunkę to doktor przepisał nifuroksazyd i zabronił podawania jakichkolwiek witamin w trakcie biegunki. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z opieki pana doktora nad naszą córką. Polecam

na ospę calcium i wit. C, na anginę calcium i wit. C, na zapalenie pęcherza calcium i wit. C, biegunka calcium i wit C, zapalenie krtani itd...... można sobie samemu dopowiedzieć. Wydanie L4 na chore dziecko (ospa) lub skierowania na jakieś badania jest tak ciężkie jakby pan sam musiał iść za nas do pracy. Zero podejścia do dziecka, nie polecam

Jeśli szukacie miłego lekarza który Was ma uspokoić to stanowczo dobrze trafiliście. Za każdym razem jak do niego idziemy to przyczyną jest ząbkowanie. Biegunka? Ząbki Katar? Ząbki Kaszel? Ząbki Chrypka, gorączka? No jasne że ząbki. Bolące ucho? Oooo Panie nawet nie patrze masz Pan skierowanko do laryngologa, do widzenia! (czas wizyty 1 min 23 sek) Oczywiście jestem profesjonalny proszę bardzo oto wit C i ku..a calcium :-) DRAMAT

Za każdym razem jak do niego idziemy to przyczyną jest ząbkowanie.
Biegunka? Ząbki
Katar? Ząbki
Kaszel? Ząbki
Chrypka, gorączka? No jasne że ząbki.
Oczywiście jestem profesjonalny proszę bardzo oto wit C i ku..a calcium :-)
DRAMAT

Pan dr. zawsze wyleczył moje dzieci. Nigdy nie pomylił się z diagnozą, oprócz tego, że jest miły to również jest fachowcem. Moja córka i syn są super zdrowymi dzieciakami. Chodzę do doktora od 11-tu lat i będę się jego trzymać. Zdecydowanie bardzo polecam.

Byliśmy pod opieką Pana dra przez ponad rok i niestety gdy dopadła moje dziecko choroba diagnoza była totalnie błędna. Może miałam pecha i moje dziecko ale trzy razy (?!?) Już nie będziemy korzystać z porad. Pan jest uprzejmy i miły. Niestety byliśmy jedynie zgodni co do chorego miejsca ale co to za choroba to już nie :(

Beznadziejny, niemiły i mało kompetentny lekarz. Wszystkie negatywne oceny jak najbardziej prawdziwe. Przepisuje na wszystko antybiotyk, nawet taki który dawno nie jest już w sprzedaży. Zdecydowanie nie polecam!!!

Super lekarz, z powołania, leczy mojego syna od wielu lat. Chodzę tylko do niego. Naprawdę polecam doktora

beznadziejny lekarz ....popieram wszystkie negatywne komentarze o tym pseudolekarzu. flegamina i antybiotyk na wszystkie dolegliwosci.nieuprzejmy malo kontaktowy bije od niego brak wiedzy.

beznadziejny ! lekarz , na wszystko daje augmentin, flegamine i wapno :( do tego w bezczelny sposób komentuje leczenie innego lekarza, dla mnie jest niedouczony i brak mu kompetencji.L4 na dziecko daje z wielka łaską, bilans nie zrobiony bo nie ma miarki , zapominalski niedokładny i śmierdzi papierosami NIE dezynfekuje rąk.nigdy wiecej MEDEN

Lekarz po prostu SUPERRRR :-) Polecam wszystkim. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że to wlaśnie dr. Śniegoń uratował życie mojej córce przy rotawirusie który trwał 6dni (mała miała 10m-cy) bo w szpitalu tylko kroplówa i głodówka a Pan dr pocieszył i poradził tak że w 2 dni było po sprawie :-)