Ja trafilam do lekarza ze skierowaniem na histeroskopie. Moje objawy to bol podbrzusza i krwawienia, poprzednio 3 krotnie mialam robiona histeroskopie za kazdym razem usuwane liczne polpy endometrialne i krwawienia ustawaly . Tym razem znowu skierowanie z podejrzeniem o polipy.Dr Sgankiewicz stwierdzil ze nic nie widzi i ze histeroskopii nie zrobii.Zaznaczam ze w poprzednio rowniez te polipy na usg bylu slabo widoczne bo to polipy mnogie ale PLASKIE A NIE USZYPULOWANE. Mimo wszystko dr S. powiedzial ze histeroskopii pomimo skierowania nie przeprowadzi. Dodam ze staralam sie o dziecko od 10 lat i mialam stwierdzona nieplodnosc idiopatyczna. Lekarz zaproponowal monitoring cyklu, ktory wyszedl pozytywnie i rozkosznie stwierdzil ze teraz czekamy na wyniki....kolejne 10 to bede miala ok 50 lat.Zasugerowal laparoskopie ktora nie byla potrzebna. Zrobilam histeroskopie w Warszawie i kolejne polipy zostaly usuniete. Reasumujax moja przygoda z doktoremS. Nie nalezy do udanych.

Od 11 lat jestem pacjentką dra Janusza Stankiewicza. Ten godny uznania ginekolog przeprowadził u mnie dwie operacje zakończone sukcesem. Poza wysokimi kompetencjami zawodowymi na uwagę zasługuje fakt, że dr Stankiewicz traktuje pacjentów z szacunkiem, uważnie ich słucha, wyjaśnia szczegóły choroby i leczenia. Dziękuję serdecznie i szczerze polecam:)

Ciepły, serdeczny, kompetentny, absolutnie nigdy nie miałam wrażenia że naciąga na wizyty, wręcz przeciwnie. Ponadto delikatny, nie czułam się w żaden sposób skrępowana. Bardzo dokładnie tłumaczy co się dzieje podczas badania, opisuje co widać na usg i mam wrażenie że poświęca mi jako pacjentce naprawdę wystarczającą ilość czasu. Myślę, że te negatywne komentarze to od zazdrosnej konkurencji, bo ten lekarz na brak pacjentów nigdy nie narzekał i nie będzie narzekał. Polecam w 10000 % :)

Rewelacyjny lekarz. Doktor z powolania. Kompetentny, doskonale zna sie na swojej profesji, nawet nie trzeba wiele pytac bo sam wyczerpujaco wyjasnia problem. Jezeli chodzi o prowadzenie ciazy niezastapiony!!! W 5min. trafna diagnoza nawet w ciezkich przypadkach a co najwazniejsze Ludzki Lekarz!!!! Niezmanierowany jak inni, a przy tym taki profesjonalny!!!!

Prowadził moją drugą ciążę. Ponieważ pierwsza (we Wrocławiu) była prowadzona bardzo dobrze miałam wątpliwości, czy w Toruniu znajdę równie dobrego ginekologa. Okazało się, że znalazłam lepszego. Podczas wizyt czułam się tak, jakby to była pierwsza moja ciąża, doktor wszystko dokładnie tłumaczył, objaśniał usg, zlecał wszystkie konieczne badania i informował, co będzie na najbliższej wizycie. Delikatny, cierpliwy, kompetentny. Zdecydowanie polecam.

Tylko temu lekarzowi ufam, kilka dni temu trafilam do szpitala z ostrym bolem do Mariusza Zmudzinskiego, ale postawil zle diagnozy ( i jak tu ufac sluzbie szpitalnej;/) J.Stankiewicz tlumaczy wszystko po ludzku, jest cierpliwy i uprzejmy.Polecam wszystkim kobietom szczegolnie przyszlym mamusia:)

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam! Pełen profesjonalizm

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam! Pełen profesjonalizm

Świetny specjalista! Bardzo kulturalny. Prowadził ciążę mojej siostry, teraz moją. Wszystko dokładnie tłumaczy, nie tylko przyszłej mamusi, ale i tatusiowi :) Polecam wszystkim.!

Polecam wszystkim.!

Lekarz niby taki dobry, ale tylko jako położnik. Jak się przychodzi z innym problemem to rozkłada ręce. Nastawiony na branie kasy, nie zleca od razu badań tylko kieruje na następną wizytę. U mnie nie rozpoznał podręcznikowych objawów.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Toruń"?

Fałata 92c/44

Sławomir Koch