prof. dr hab. n. med. Janusz Strzelczyk

Chirurg ogólny, Chirurg transplantolog

Brakuje słów aby opisać profesora. Nigdy nie spotkałam tak wspaniałego człowieka. Jest aniołem tylko nie ma skrzydeł.

Chciałam bardzo podziekować Panu Profesorowi...gdyby nie On to kto wie jakby skończyła sie moja choroba.Brak mi słów ,zeby wyrazić wdziecznośc za wspaniale udaną operacje resekcji płata wątroby i pożniejszą opiekę nade mną oraz zaangarzowanie w moje leczenie...jest Pan wspaniałym człowiekiem i takich osob jak ja(wdziecznych) jest na pewno mnóstwo.Jeszcze raz bardzo serdecznie DZIEKUJE!!! Niesamowity człowiek ,lekarz z pełnym powołaniem,wzór do naśladowania.Dla kazdego pacjeta ma intywidualne podejście i traktuje ich wyjatkowo i z pełnym szacunkiem.SERDECZNIE POZDRAWIAM I POLECAM ,TO NAJLEPSZY LEKARZ SWEJ SPECJALIZACJI.

Cudowny, skromny człowiek szczerze oddany swojej ciężkiej pracy a przede wszystkim wybitny chirurg, który ratuje i leczy setki pacjentów. Najlepszy lekarz jakiego mieliśmy okazję poznać. Kompetentny, cierpliwy, życzliwy - prawdziwy lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm w „Barlickim” w Łodzi. DZIĘKUJEMY PANIE PROFESORZE.

DZIĘKUJEMY PANIE PROFESORZE.

Wyjątkowy lekarz , niezwykły człowiek, nie starczy mi życia by mu podziękować za to co dla mnie zrobił . Panie profesorze dzięki Panu moje najpiękniejsze, bo odzyskane lata życia spędzę z bliskimi na tym najlepezym ze światów. Z całego serca DZIĘKUJĘ .

Z całego serca DZIĘKUJĘ .

Najwspanialszy czlowiek i lekarz jakiego spotkalismy na drodze poszukiwania ratunku w leczeniu raka trzustki, wspaniale rece chirurga i doswiadczenie transplantologa i serce dla kazdego pacjenta bez wyjatkow