lek. med. Janusz Sulisławski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Świetny specjalista, porządny wywiad, badanie przeprowadzone profesjonalnie, odpowiednia diagnoza, Dużo informacji dodatkowych o danym schorzeniu i innych w przyszłości. Serdecznie polecam.

Świetny specjalista,

F A N T A S T Y C Z N Y!!! Cudowny specjalista, ma świetny kontakt z małymi jak i nieco większymi pacjentami! Wszystko tłumaczy, bezproblemowy. Na wizytach w poradni jest bardzo sympatyczny. Gorąco polecam!

Z Panem Doktorem Sulisławskim miałam przyjemność spotkać się dość często z racji tego, że mój syn miał zabieg a potem wizyty kontrolne u Pana Doktora. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego lekarza!!! Jest człowiekiem kompetentnym, rzetelnym, sumiennym i przede wszystkim jest lekarzem z powołania. Bardzo zdolnym i wykwalifikowanym specjalistą. W kontakcie osobistym bardzo miły, uprzejmy, nie lekceważący żadnego pacjenta! Z cierpliwością i wyrozumiałością odpowiada na każde pytanie. Człowiek pełen empatii i zrozumienia. Naprawdę godny polecenia!

Mimo że szpital w Prokocimiu to relikt minionej epoki, możemy leczyć tam nasze dzieci właśnie dzięki takim lekarzom jak Dr Sulisławski. Jest nie tylko znakomitym fachowcem, zarówno operatorem, jak i diagnostą, ale co równie ważne jest ciepłym, życzliwym i rzetelnym człowiekiem. Ujęło mnie jego indywidualne podejście do pacjenta, a także znakomity kontakt ze mną i moim mężem, a więc rodzicami, co ma ogromne znaczenie w przypadku zderzenia z chorobą maluszka, o której nie mamy wiedzy, a strach się w nas potęguje.Jeszcze raz dziękuję Panu doktorowi i z całego serca polecam.

Trudno ocenić kompetencje natomiast podejście do pacjenta "na sztukę" recepta i do domu, oczywiście na NFZ nie wiem jak prywatnie, natomiast najbardziej boli przedmiotowość postępowania z dzieckiem, pretensjonalny ton i 1,5 roku leczenia z którego nic nie wynika :-(

świetny lekarz i specjalista.polecam wszystkim!

świetny lekarz i specjalista.polecam wszystkim!

Zdecydowanie NIE polecam! Pierwszy raz natknęłam się na tak niekompetentnego niesympatycznego robiącego problemy lekarza (a przeżyłam wiele). Mimo wielokrotnego pytania nie mogłam uzyskać od lekarza Janusza Sulisławskiego jakich kolwiek informacji o stanie zdrowia mojego dziecka, nawet przy wypisie nie raczył powiedzieć czy i ewentualnie co dolega maluszkowi.Dopiero po setnym zapytaniu "zasłużyłam na jego skąpą odpowiedź" potwierdzającą wadę malucha (gdybym nie zapytała dowiedziałabym się w domu z wypisu)--żadnych dodatkowych informacji takich jak: jak postępować, co to za wada, ewentualne leczenie . Nie potrzebne było 5 dniowe/nocne siedzenie na brudnej podłodze przy dziecku (oczywiście nie było nawet krzeseł/foteli dla rodziców) ponieważ nadal nie wiemy nic o tym co się dzieje i musimy się wybrać do innego Urologa żeby ten poświęcił nam czas by przekazać nam ważne informacje jakich lekarz Janusz Sulisławski nie potrafił/nie chciał powiedzieć. Zwolnienia Zus'owskiego oczywiście też nie było łaska wystawić od razu tylko trzeba było wziąć kolejny dzień wolnego by przyjechać, bo wielmożny Pan Doktor nie miał druczków :/. Naprawdę nie życzę nikomu TAKIEGO "LEKARZA" który ma zero poszanowania dla swoich pacjentów tym bardziej że tu rozchodzi się o nasze Dzieci.

Super "człowiek !" wspaniały lekarz!!!

Super "człowiek !" wspaniały lekarz!!!

Dr Sulisławski to dobry i rzeczowy lekarz. Dokładnie wyjaśnił mi istotę choroby mojej córeczki, po czym rozpoczął leczenie. Jak dotychczas w kontrolnych badaniach jest poprawa. Oby tak dalej :) Serdecznie dziękuję i polecam Pana doktora :) Natalia.