lek. dent. Janusz Supiński

2,9

Jestem zadowolona. Ludzie zarzucają temu lekarzowi brak uprzejmości. Nie za uprzejmość się tu płaci, ale za leczenie. Mi uratował swego czasu 2, którą inni chcieli wyrwać, względnie wiercić przez rozcięte dziąsło i usuwać korzeń. Doktor mi ją odbudował lata temu i cieszyłam się ta 2 przez ponad 10 lat. Owszem przez lata uzbierało się wizyt i nie powiem bywa, że mnie przesuwa.

Jestem zaskoczona opiniami negatywnymi o tym gabinecie.Ja wymieniałam tam zęby i wybielałam.Jestem bardzo zadowolona! Otrzymałam wyczerpującą ilość informacji,super Pan Doktor mi doradził co i jak będzie mi wykonywał,jaka kolejność i ile czasu to mu zajmie.Moim zdaniem kompleksowo podchodzi do pacjenta i gabinet super wyposażony!!Już poleciłam ten gabinet gronu moich przyjaciół.

Lekarz bardzo kompetentny,pracuje bardzo dokładnie (z mikroskopem)i bezboleśnie.Gabinet bardzo dobrze wyposażony. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Polecam

W dniu 16.02 bylam umowiona na godz. 10 na wizyte.Po godzinie czekania zostalam przyjeta iusiadlam w fotelu.Po chwili lekarz kazal mi opuscic fotel bo ma do zalozenia koronki i kazal mi przyjechac na nastepni\y dzien. Skandal

Lekarz ok !choć nic prawie nie mówi może dlatego że jest skupiony na tym co robi a nie na pogaduszkach z klientami. wszystko mi wyjaśnił i za każdym razem mówi co mnie jeszcze czeka wizyta zawsze sprawna i konkretna polecam choć drogo ale wiem za co płace bo plomby byłych moich stomatologów powypadały mi a tu wszystko trzyma i można płacić na raty idzie się dogadać Polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wizyta w tym gabinecie jest bardzo mało przyjemna. Dentysta bardzo chłodny. To jest gabinet zdecydowanie dla ludzi o silnych nerwach. Sprzęt jakim dysponuje jest na dość wysokim poziomie. Nie naciąga, jasno stawia sprawę, jeśli podejmie się leczenia a nie uda wyleczyć się zęba nie bierze pieniędzy. Mam pewne obawy jednak co do dbałości o sprawy pacjenta.

Wizyta w tym gabinecie jest bardzo mało przyjemna. Dentysta bardzo chłodny.
To jest gabinet zdecydowanie dla ludzi o silnych nerwach.

leczenie jednego zeba 300 zł / bardzo drogo/i nie miło

leczenie jednego zeba 300 zł / bardzo drogo/i nie miło