lekarz Janusz Szalc

Lekarz rodzinny

Dr Janusz Szalc to lekarz w 100% godny polecenia. W przypadku poważniejszych chorób zawsze kieruje do specjalistow. Jestem przekonany, ze zalecone przez dr Szalca leczenie jest dokladnie przemyslane i dopasowane na miare mioch potrzeb.

byl fajny i leczył jak bylem mlody i zdrowy . teraz jestem stary i bywam bardziej chory , i tu zaczyna sie kłopot i wszystko co z tym idzie

Super lekarz, cierpliwy, pacjent jest dla niego najważniejszy. Bez problemu i proszenia daje skierowania do lekarzy specjalistów. Leczę się u Pana doktora ok. 10 lat i dalej mam zamiar się leczyć

Po wielu dniach podróżowania między gabinetami lekarskimi trafiłem do doktora Szalca. Jego badanie było bezstresowe, rzeczowe i zaowocowało (w przeciwieństwie do innych lekarzy) trafną formą rozwiązania mojego problemu. Bez jakichkolwiek przeszkód,czy prób bezcelowego trucia antybiotykami dostałem skierowanie do poradni specjalistycznej i bez zbędnych wydatków dowiedziałem się co mi dolega. Teraz sprawa jest w toku i czekam na wyniki kolejnych badań. Polecam pana doktora.

Bardzo kompetentny lekarz, zawsze wszystko wytłumaczy, nie stara się odwalić "pańszczyzny" tylko podchodzi całym sercem do tego co robi.

Fantastyczny lekarz. Leczę się u niego od kilkunastu lat- ja i moja rodzina. Niezwykle kompetentny i bardzo zawsze uprzejmy. Wszystko tłumaczy i ma zawsze czas dla pacjenta.Tłumaczy dokładnie chorobę.Nigdy się na nim nie zawiodłam.Lekarze specjaliści do których kieruje dr Szalc potwierdzają jego wstępną diagnozę.Mam do dr Szalca pełne zaufanie i gdyby zmienił przychodnię poszłabym za nim. Polecam w 100 %, to świetny lekarz.

Chodzę do doktora Szalca od lat. Ja i moja rodzina. Nigdy nas nie zawiódł, zawsze ma czas na wyjaśnienie przyczyn dolegliwości i sposobów leczenia. Zawsze jest uprzejmy i troskliwy.

opryskliwy lekarz, "lecze" sie u niego od roku i jestem bardzo niezadowolona. Podczas wizyty patrzy w laptop i jest wrecz znudzony pacjentem.... "nie oplaca sie" lub "za drogo kosztuje". Podobno dostaje z Funduszu 80,- zl za pacjenta na rok. Nie polecam tego lekarza, mysle o zmianie przychodni. Zlozylam oficjalna skarge do izby lekarskiej.

Bardzo konkretny dobry lekarz jeśli trzeba wytłumaczy rozrysuje i przyciśnie jeśli trzeba konsekwncji. Kieruje do dobrych specjalistów.Nie bagatelizuje sytuacji i traktuje powaznie i z szacunkiem każdego pacjenta. Jestem pacjentką dr Janusza Szalca już ok 10 lat i nie zmienilabym lrkarza rodzinnego!

Bardzo prosimy o podanie dłuższego i konstruktywnego komentarza, tak aby uwiarygodnić opinię. Przepraszamy za utrudnienie, ale często pojawiają sie wpisy, które są reklamami lekarzy a nie opiniami pacjentów. Bez uwag, to żadna reklama!!!

Bez uwag, to żadna reklama!!!