lekarz Janusz Szczęś

Pediatra

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Odradzam, barak profesjonalizmu - lekceważące podejście. 1 maja, dzień po sporym wysiłku w pracy miałem koszmarny ból głowy nieporównywalny do niczego innego, przeleżałem w łóżku, podejrzewając przegrzanie na słońcu. Kolejnego dnia objawy nie ustąpiły. Udałem się do przychodni doktor Szczęść zastępował 'mojego lekarza'. Skołowany i ogólnie osłabiony zacząłem opowiadać co robiłem i co myślę, że może być powodem dolegliwości, by jakoś wyjaśnił co mi jest jak się zachować. Stwierdził, iż te detale go nie interesują, 'coś ściemniam', zmierzył ciśnienie zajrzał do gardła i stwierdził bym poszedł do apteki po paracetamol ...

Odradzam, barak profesjonalizmu - lekceważące podejście.

1 maja, dzień po sporym wysiłku w pracy miałem koszmarny ból głowy nieporównywalny do niczego innego, przeleżałem w łóżku, podejrzewając przegrzanie na słońcu. Kolejnego dnia objawy nie ustąpiły. Udałem się do przychodni doktor Szczęść zastępował 'mojego lekarza'. Skołowany i ogólnie osłabiony zacząłem opowiadać co robiłem i co myślę, że może być powodem dolegliwości, by jakoś wyjaśnił co mi jest jak się zachować. Stwierdził, iż te detale go nie interesują, 'coś ściemniam', zmierzył ciśnienie zajrzał do gardła i stwierdził bym poszedł do apteki po paracetamol jak mnie boli głowa.
Jak się później dowiedziałem, ból głowy był owocem silnego uderzenia, ale bez guza etc, dlatego nie zwróciłem uwagi od razu. Obniżone samopoczucie bóle kości - infekcja pęcherza zaczynająca dawać o sobie znaki parę dni przed wizytą w międzyczasie złapałem infekcja górnych dróg, zatoki.
Ostatecznie więc nie miałem okazji przekonać się jakim doktor jest diagnostą, po prostu mnie zbył. Myślę, iż jest w mieście jest tylu solidnych lekarz, że tego śmiało można omijać z daleka.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat