lekarz Janusz Szczęsnowicz

Laryngolog, Audiolog, Foniatra

Bardzo dobry lekarz, sympatyczny. W ciągu paru minut od rozmowy zostałem przyjęty. Szybko i fachowo udzielił mi pomocy. POLECAM!

Operowany byłem w szpitalu brudnowskim dwa razy rok po roku z powodu perlaka .Przd trzzecią operacją urataowała mnie pani dr. Rzędowska.A Ponad 15-tu lat jestem pod kontrolą dr. Szczęsnowicza , a bywało różnie z tymi moimi uszami a mam niestety skłonności do zapaleń .

Rzędowska.A Ponad 15-tu lat jestem pod kontrolą

Bardzo dobry lekarz,nie ma problemu z dodzwonieniem się,zawsze odbiera telefon,w ciągu godziny mnie przyjął!

Nowoczesne metody diagnostyki i leczenia są temu Panu mało znane.

Nowoczesne metody diagnostyki i leczenia są temu Panu mało znane.