dr hab. n. med. Janusz Tuchendler

Urolog

solidny lekarz, życzliwy, miły, Polecam...

solidny lekarz, życzliwy, miły, Polecam...

zostałem zabrany do szpitala przez pogotowie z objawa ostrego zapalenia jadra w usg wyszedł guz jadra strasznie mnie boli do dziś i za chwile wzywam znowu pogotowie bo ostatnio wyslal mnie z cipronexem do domu zamiast zrobić badania i przyjąć na oddzial a naprawdę bol jest bardzo mocny :( będę tak ich atakowal az mnie przyjmą i postawia konkretna diagnozę i podjema się leczenia za to place ubezpieczenie

Dziękuje Panie doktorze za uratowanie życia mojemu tacie z całego serca dziękuje

Dziękuje Panie doktorze za uratowanie życia mojemu tacie
z całego serca dziękuje

a mi Pan Doktor życie uratował. Półżywą rodzina przywiozła mnie z innego szpitala własnym transportem bo karetki nie mogliśmy się doczekać, Pan Doktor nie robił najmniejszym problemów z przyjęciem. Zostaliśmy przyjęci "na ostro". W godzinach nocnych około 23 ze wskazań życiowych byłam operowana. Pan Doktor Tuchendler przyjechał z domu, choć nie musiał. Operował mnie w asyście chirurgów. Nie wnikając w szczegóły choroby wszystko dobrze się skończyło. Żyję i mam się dobrze mimo że niektórzy "bardzo utytułowani Doktorzy", którzy konsultowali mnie osobiści i przez męża dokumentację nie chcieli się podjąć operacji, twierdząc że raczej nic z tego nie będzie, bo zabiegu nie mam prawa przeżyć. Panie Doktorze Bardzo Dziękuję za 4,5 roku życia, oby było tak dalej.

Ta opinia dotyczy Tuchendlera seniora. Radzę unikać go jak ognia. To nie jest lekarz tylko zbój. Kilka lat temu (2001 rok) miał wykonać zabieg usunięcia kamienia z przewodu moczowego za pomocą rzekomo świetnej metody z wykorzystaniem endoskopu. W trakcie zabiegu urwał moczowód. Ale nie to jest tragiczne. To może się każdemu zdarzyć. Zbójeckie metody seniora Tuchendlera polegają na tym, że on to zataił. Napakował pacjenta antybiotykami i wypisał ze szpitala. Po tygodniu cierpień nerkę uratował pacjentowi inny lekarz -- tak zrobiło się wodonercze, temperatura 40 stopni, a Tuchendler senior twierdził, że wszystko jest w porządku. Powinien za to zostać pozbawiony prawa wykonywania zawodu. Oczywiście, że wziął kopertę (1600 zł) i nie zwrócił pieniędzy po nieudanym zabiegu. Sądzę, że cała rodzina jest trefna i należy ich obchodzić szerokim łukiem. Niech zdychają z głodu.

Prawdopodobnie był to Tuchendler junior, który też jest urologiem. Senior Tuchendler jest jak najbardziej OK. Kilka lat temu "kroił" mnie. Super fachowiec.

Akademia Medyczna w 2004 roku spisała mojego męża ba straty.Dziekuję w każdym czasie p.J.Tuchendlerowi za uratowanie życia mężowi i utwierdzenie Go w sens leczenia wczesnego wykrycia nowotworu pęcheża noczowego. Po tych 6-ciu latach mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć; to nie tylko dobry lekarz ale i wspaniały człowiek.

Po tych 6-ciu latach mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć;
to nie tylko dobry lekarz ale i wspaniały człowiek.

Konkrektny,komunikatywny i uprzejmy lekarz.Poświęca czas pacjentowi i rodzinie na wyjaśnienie choroby.Polecam lekarza i personel medyczny na oddziale doktora.

Na pierwszej wizycie mimo okazanego kompletu wyników badań Pani dr Tuchendler nie przedstawiła możliwych podejrzeń choroby lub rokowań. Za to zaleciła kolejne badania w prywatnych klinikach i wizyty u siebie podważając rzetelność dostarczonych przeze mnie badań. Dziesięciominutowa konsultacja kosztowała 150zł. Zostało mi po niej 4 lakoniczne słowa zanotowane na odwrocie jakiegoś badania. Nie otrzymałem żadnego wypisu lub dokumentu poświadczającego wizytę w gabinecie (nawet paragonu…), nie mówiąc o jakichkolwiek lekach. Warto nadmienić że inny specjalista (w tej samej sytuacji), wykonał dodatkowe badania na miejscu, postawił diagnozę i rozpoczął leczenie. Po wizycie ...

Po wizycie u p. Tuchendler czułem się zmieszany gdyż nie wyjaśniła ona nic w mojej sytuacji. Stanowczo odradzam prywatne leczenie.

pan doktor konsultował mój przypadek telefonicznie, uspokoił mnie,wyjaśnił mi moje obawy i podał kilka zaleceń -bez problemów i tylko przez ...telefon.Cierpliwy i uprzejmy -zna się na rzeczy.