lekarz Janusz Tylewicz

Lekarz rodzinny

lekarz bardzo mi się podobał. miły w komunikacji, wysłuchał i przyjrzał się uważnie. odpowiedział na wszystkie pytania. polecam!

Leczyłam 40 lat temu swoje dzieci , taraz ja się u niego leczę . URATOWAL MI ZYCIE !!!!!! Jestem mu wdzięczna , Wcześnie rozpoznał raka płuc , pilnie skierował na zdjęcie i dał skierowanie so szpitala by zdjęcie obejrzeliu specjaliści . Na drugi dzień byłąm w szpitalu Diagnoza okazałą się trafna . Nowotwór złośliwy płuca . W szpitalu zielonogórskim wyznaczyli mi operacje ( przyjęcie do szpitala ) za miesiąć. Pojechałam prywatnie do prof .Tomasza Grodzkiego do Szczecin-Zdunowo i operacje miałam dosłownie za 2 dni, Mam usuniety jeden płat płuca lewego ...

Leczyłam 40 lat temu swoje dzieci , taraz ja się u niego leczę .

URATOWAL MI ZYCIE !!!!!!

Mam usuniety jeden płat płuca lewego i 1/3 płuca prawego .
Minęło 7 lat a ja żyję i cieszę się dobrym zdrowiem . Jestem wdzięczna dr Tylewiczowi i dr Grodzkiemu Pozdrawiam ich bardzo serdecznie , jeśli to przeczytają !!!!!!!

Bardzo dobry Lekarz. Sympatyczny z poczuciem humoru. Zawsze pomoże doradzi wysłucha. Ma świetne podejście do pacjenta. Dla Mnie lekarz godny polecenia. Ma dużą wiedze. Dla Mnie i Synka zawsze trafne diagnozy. Bardzo cierpliwy. Zawsze ze spokojem wszystko tłumaczy.

Nie sciaga sie malemu dziecku napletka. Sam syrop na gardlo i katar zawalony dziecka no to slabo sama bez wizyty moge to kupic.

Bardzo dobry lekarz. 1. Cierpliwy - ze spokojem odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia jeśli coś nie jest jasne 2. Dobre podejście do dzieci nawet tych nie obytych z lekarzami 3. Wysłuchuje i nie spieszy się poświęcając swój czas 4. Nie przepisuje niepotrzebnie antybiotyków 5. Nie przepisuje pół tony tabletek tylko to co jest niezbędne

Bardzo dobry lekarz.
2. Dobre podejście do dzieci nawet tych nie obytych z lekarzami
3. Wysłuchuje i nie spieszy się poświęcając swój czas
4. Nie przepisuje niepotrzebnie antybiotyków
5. Nie przepisuje pół tony tabletek tylko to co jest niezbędne

Odradzam "lekarz" sciagnol mojemu dziecku napletek bo niby tak sie robi kompletna bzdura ze sreedniowiecza skrzywdzil mi male dziecko. Uciekac od niego!! Jak najdalej

To nie jest lekarz.Daje złe diagnozy.Zero empatii.Nie da skieroeania do specjalisty chociaż ewidentnie jest taka potrzeba. Jest ironiczny i lekcewazący w stosunku do pacjenta.Unikajcie tego człowieka jeśli wam zaleźy na zdrowiu.Nigdy więcej nie chcę, aby ten człowiek mnie ''leczył''ani mojej rodziny.Swoim zachowaniem pokazuje, że jest totalnie wypalony zawodowo,zamiast leczyć szkodzi ludziom.

Niestety ale bardzo niekompetenty "lekarz". Najbardziej rażące jest jego podejście do pacjenta: chamskie, niemiłe zachowanie, obrażanie pacjenta, nieludzkie podejście, jednym słowem gołym okiem widać że nie jest to dobry człowiek. Wcale nie jest to też pomocny lekarz, nie chce wydawać potrzebnych recept i skierowań, bagatelizuje problemy pacjentów, przez brak fachowej diagnozy nieraz doprowadza do znacznego pogorszenia stanu zdrowia pacjenta. Jest to zdecydowanie lekarz wypalony zawodowo i już dawno powinien przestać leczyć, choć powinno się raczej powiedzieć SZKODZIĆ.

Wszystko ladnie wygladalo mialam zaufanie do czasu az nie naciognol napletka synkowi na sile i krew leciala. Gdziekolwiek sie poczyta Nie wolno tego robic bo to narzad który dopiero rosnie takze super, jesli cos zostało uszkodzone na stale nie obejdzie sie bez sądu...

Najlepszy i najbardziej kompetenty lekarz . Polecam ten wybór lekarza . Wg mnie jest rzetelny i wie co robi