lekarz Janusz Wątroba

Najlepszy dentysta jakiego poznałem, od wielu lat jeżdżę do tego Pana do Dobczyc i nigdy żadnych problemów z zębami nie było. Zawsze bez znieczulenia i nigdy nic nie boli przy borowaniu, słyszałem, że to przez specjalne chłodzone wiertła. Plomby siedzą mocno i nie wypadają. Pan jest bardzo miły, nie doszukuje się niewiadomo czego i nie chce zedrzeć z człowieka pieniędzy, co jest bardzo na plus.

Od 7 lat leczę zęby i naprawiam po innych stomatologach, którzy niestety je zniszczyli. Pan Janusz jest fachowcem w swojej dziedzinie. Co więcej, za wizytę nie płaci się wygórowanych pieniędzy. Polecam z całego serca

Polecam z całego serca

Polecam, chodzę do niego z moimi słabymi zębami od 20 lat... Nie wynajduje na siłę nowych ubytków, nie każe płacić za samo otwarcie ust jak większość...

Polecam serdecznie Pana doktora. Leczę u niego zęby od chyba 20 lat i zawsze byłam bardzo zadowolona z poziomu usługi.

Bardzo dobry lekarz. Lecze u niego zeby juz 10 lat i jak do tej pory nie mam zadnych zastrzezen. Plomby trzymaja sie bardzo dobrze, a podczas zabiegow nie brakuje zartow i rozmow, a wiec atmosfera sprzyja bardzo pozytywnie.

lekarz godny polecenia, leczęu Niego zęby od wielu lat i jeszcze nigdy nie było reklamacji

plomby mocno się trzymają a za sprawdzenie zębów nic nie bierze.

plomby mocno się trzymają a za sprawdzenie zębów nic nie bierze.

Świetny, niedrogi i jak już zrobi zęba to trzyma się przez lata ;-). Cała moja rodzina leczy ząbki u Pana doktora już chyba od 20 lat. Jest naprawdę świetny, potrafi zrobić cuda.

Wspaniały lekarz poleciłabym go każdemu, kogo paraliżuje strach przed wyrywaniem zęba,ten dentysta jest mistrzem w swojej dziedzinie. Polecam ja wybieram się tam ponownie bo został mi jeszcze jeden ząb do wyrwania. Dodam jeszcze, że jest niedrogo.

Bardzo dobry lekarz, cenię sobie jego fachowość i uprzejmość. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, cenię sobie jego fachowość i uprzejmość. Polecam.