prof. Janusz Wendorffprof. Janusz Wendorff - zdjęcie profilowe

prof. Janusz Wendorff

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Jestem specjalistą z zakresu neurologii, neurologii dziecięcej i epileptologii. Obecnie pracuje jako konsultant neurologii Kliniki Neurochirurgii ICZMP w Łodzi.
Przez ...

Przez wiele lat był kierownikiem Kliniki Neurologii Dziecięcej w tym Instytucie a także byłym kierownikiem Zakładu Neurologii, Rehabilitacji Neurologicznej i Kinezyterapii Uniwersytetu J. Kochanowskiego w Kielcach. Nadal jestem wykładowcą na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Przyjmuje i konsultuje dzieci ze szczególnym problemami z...

Dziękuję za wizytę, dobrze ze Pan profesor ma niezmiernie olbrzymią cierpliwość i bardzo dobre podejście do młodego pacjenta jak i rodzica. Spokojnie można zadać pytanie jeśli czegoś się nie rozumie, aczkolwiek Pan Wendorf stara się mówić konkretnie i zrozumiale za co wielce mu również dziękuję. Potrafi uspokoić

Nie polecam. Wiele lat leczył mnie na chorobę, której nie było. Rutyna, brak czasu, brak dobrego wywiadu lekarskiego - bo sam najlepiej wiedział co mi jest, a w końcu wymyślił chorobę, żeby pasowała do objawów...żałosne. Cała terapia i diagnoza okazały się błędem profesora...bo organizm ludzki jest pełen niespodzianek.

Nie polecam. Absolutnie. Z mojego dziecka zrobił sobie królika doświadczalnego.Niestety bardzo żle się to skończyło. Uważajcie.

polecam bardzo dobry lekarz dla niego liczy sie dobro dziecka

polecam bardzo dobry lekarz dla niego liczy sie dobro dziecka