prof. Janusz Wendorffprof. Janusz Wendorff - zdjęcie profilowezdjęcie #1

prof. Janusz Wendorff

Neurolog dziecięcy, Neurolog

3,3
3,5

Jestem specjalistą z zakresu neurologii, neurologii dziecięcej i epileptologii. Obecnie pracuje jako konsultant neurologii Kliniki Neurochirurgii ICZMP w Łodzi.
Przez ...

Przez wiele lat był kierownikiem Kliniki Neurologii Dziecięcej w tym Instytucie a także byłym kierownikiem Zakładu Neurologii, Rehabilitacji Neurologicznej i Kinezyterapii Uniwersytetu J. Kochanowskiego w Kielcach. Nadal jestem wykładowcą na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Przyjmuje i konsultuje dzieci ze szczególnym problemami z zakresu neurologii dziecięcej dotyczącymi oceny neurorozwoju niemowląt i małych dzieci, z opóźnieniem psychoruchowym, mózgowym porażeniem dziecięcym,
zaburzeniami napadowymi (drgawki, padaczka), opóźnieniami rozwoju mowy, trudnościami szkolnymi i bólami głowy. Ponadto udzielam konsultacji w zakresie neurologii u dorosłych w takich schorzeniach jak: zespoły bólowe kręgosłupa, bóle głowy i padaczka .
Jestem autorem 250 prac opublikowanych w zagranicznym i polskim piśmiennictwie, 3 książek i licznych rozdziałów w podręcznikach dla lekarzy, a także dla rodziców dzieci z chorobami neurologicznymi. W roku 2013 prowadziłem również zajęcia dla nauczycieli realizujący program skierowany również do rodziców i opiekunów dzieci chorych neurologicznie w ramach programu współfinansowanego przez Unię Eurpejską ,,Kapitał Ludzki" .

Dziękuję za wizytę, dobrze ze Pan profesor ma niezmiernie olbrzymią cierpliwość i bardzo dobre podejście do młodego pacjenta jak i rodzica. Spokojnie można zadać pytanie jeśli czegoś się nie rozumie, aczkolwiek Pan Wendorf stara się mówić konkretnie i zrozumiale za co wielce mu również dziękuję. Potrafi uspokoić

Nie polecam. Wiele lat leczył mnie na chorobę, której nie było. Rutyna, brak czasu, brak dobrego wywiadu lekarskiego - bo sam najlepiej wiedział co mi jest, a w końcu wymyślił chorobę, żeby pasowała do objawów...żałosne. Cała terapia i diagnoza okazały się błędem profesora...bo organizm ludzki jest pełen niespodzianek.

Nie polecam. Absolutnie. Z mojego dziecka zrobił sobie królika doświadczalnego.Niestety bardzo żle się to skończyło. Uważajcie.

polecam bardzo dobry lekarz dla niego liczy sie dobro dziecka

polecam bardzo dobry lekarz dla niego liczy sie dobro dziecka