Witam,18 lat temu miałam stwierdzonego czerniaka ,jednocześnie byłam w 3 miesiącu ciąży, chciałam urodzić i urodziłam,po porodzie poddałam się zabiegowi usunięcia czerniaka,jestem pod stałą kontrolą.Jestem i żyję!!! Pomocną dłoń otrzymałam od dr.J.Wierzgonia który diagnozował,operował i wspierał .DZIĘKUJEMY RAZ JESZCZE !!!Halina i Marek z Gliwic. Wspaniały człowiek i chirurg .

Pozostaję pod opieką dr Janusza Wierzgonia już prawie 30 lat.Jest moim guru. Kiedy mam problemy zdrowotne nie zawsze związane z onkologią to proszę o jego zdanie.Jeszcze nigdy mi nie odmówił. W mojej ocenie dzięki niemu żyję już 30 lat dłużej. Polecam gorąco tego lekarza każdemu komu brakuje już chęci do życia. Wielka szkoda , że ten lekarz z powołania nie przyjmuje prywatnie. Ewa Ch.

Po 4 latach od zabiegu chirurgicznego stwierdzono wznowę. Byłem pod opieką dra Janusza Wierzgonia - lekarza kompetentnego, maksymalnie skupionego nad pacjentem i prezentującego zawsze jednakowo wysoki poziom kultury osobistej. Dziekuję dobremu losowi, że po raz drugi mogłem znależć się pod jego opieką. Dziękując, życzę Panu wiele zdrowia i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Dziękując, życzę Panu wiele zdrowia i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Z całego serca dziękuję ...Jest człowiekiem z wielkim talentem,i polecam.

Z całego serca dziękuję ...Jest człowiekiem z wielkim talentem,i polecam.

Dobroć serca i kompetencja,niezwykła staranność i serdeczność,wiedza medyczna i poczucie humoru,ujmujący sposób bycia i ogromna pracowitość - oto(z pewnością niepełny) wizerunek Pana Doktora, którego serdecznie pozdrawiam i dziękuję. Hanna Łudzik

SZACUN doktorze dzieki tobie zyje .wyleczyles mnie z czerniaka . Od 1o lat ciesze sie kazdym dniem chociaz czasami jest mi bardzo ciezko cokolwiek zrobic po wycieciu wezlow troche ta reka jest bolaca ale to nic .jeszcze raz dziekuje Bozena

Jako lekarz jest bardzo odpowiedzialny za pacjenta.Wykonuje zabiegi bardzo dobrze,Opiekuje sie pacjentem od poczatku do konca.Jestem pacjentka od 12 lat do chwili obecnej jestem pod jego opieka.Zaco doktorowi jestem bardzo wdzieczna i moge polecic innym..

Dr Janusz Wierzgoń. Niezwykle kompetentny, kulturalny i konkretny. Minęły 3 lata od pomyślnej resekcji lewej gałęzi żuchwy, dzięki czemu piszę te słowa. Szczerze podziwiam i życzę wszystkim chorym by mieli szczęście spotkać takiego lekarza.

Szczerze podziwiam i życzę wszystkim chorym by mieli szczęście
spotkać takiego lekarza.

lekarz z klasą- bardzo inteligentny otwarty i miły dla pacjęta.

lekarz z klasą- bardzo inteligentny otwarty i miły dla pacjęta.

Mialam operacje na twarzy i zostalam pieknie zeszyta nic nie widac

Mialam operacje na twarzy i zostalam pieknie zeszyta nic nie widac

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gliwice"?

Jana III Sobieskiego 6
42-600 Tarnowskie Góry