Janusz Wojcik

Torakochirurg

Trafiliśmy razem z partnerem do dr Wójcika z polecenia innego lekarza. Nie byliśmy umówieni i nie oczekiwalismy za dużo, to co nas spotkało od dr Wójcika do tej pory przywołuje uśmiech na mojej twarzy. Po chwili rozmowy, analizie dokumentów Pan dr wyszedł z gabinetu oświadczając, że nam Pomoże i pomógł w ekspresowym tempie :) Panie Dr Bardzo dziękujemy za pomoc..nie ma bólu i o to chodziło :)

Panie Dr Bardzo dziękujemy za pomoc..nie ma bólu i o to chodziło :)

Dziękuje sama i w imieniu mojej rodziny z całego serca dr.hab.n.med.docentowi Januszowi Wójcikowi za profesjonalną pomoc w pierwszych chwilach tragicznej dla nas sytuacji oraz bezzwłoczne i profesjonalne przeprowadzenie bardzo poważnej i ryzykownej operacji usunięcia dwóch zmian nowotworowych, która dała naszej mamie możliwość szansy na życie… Dziękuje także za ogromną empatię Panie Doktorze ,otacza Pan pacjentów fachową opieką, Życzliwością ,zrozumieniem i pełnym profesjonalizmem.To dzięki Panu Doktorze nie utraciliśmy nadziei na pozytywne rozstrzygnięcie tej trudnej dla nas sytuacji. Życzę Panu Panie Doktorze dużo zdrowia,wytrwałości w tak trudnym zawodzie,oraz wszelkiego dobra i pomyślności. ...

dobra i pomyślności.
Teraz wiem że nasza mama „znalazła „się u Pana Doktora w dobrym czasie i o dobrej godzinie…
Dziękujemy w imieniu mamy Teresy i naszym.(Gorzów Wielkopolski)

Dr J. Wójcik jest kompetentnym i dokładnym specjalistą. Cechuje go życzliwość oraz ponad przeciętny szacunek do pacjenta. Podczas mojego pobytu w szpitalu kilkukrotnie podchodził do mojego łóżka i dopytywał o samopoczucie. Odebrałam go jako człowieka godnego zaufania i spokojnego, co działało na mnie uspokajająco. Po wypisaniu objaśnił mi wyniki oraz opisał jak mogę się czuć przez najbliższy czas. Polecam szczerze. Kontakt z nim zmienił moje postrzeganie służby zdrowia. Uważam, że jest lekarzem z powołania, dla którego zarówno zdrowie fizyczne jak i psychiczne pacjenta są równie ważne.

Cudowny człowiek i świetny specjalista, faktycznie od razu wzbudza ogromne zaufanie ,pacjent otoczony jest przyjacielską atmosferą i napewno czuje się zaopiekowany.Pan docent Wójcik wszystko dokładnie tłumaczy ,przebieg zabiegów i leczenie..W klinice jest praktycznie cały czas ,wiec zawsze można się dopytać czegokolwiek na temat swojego stanu zdrowia. Oby tylko tacy lekarzy byli ,to chętniej wybierałoby się do szpitala .

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Pan Profesor przeprowadził bardzo skomplikowaną i ryzykowną operację mojego 78-letniego Taty w zaawansowanym stadium nowotworu złośliwego wpustu żołądka. Nikt inny nie chciał podjąć się przeprowadzenia operacji. Wszystko przebiegło pomyślnie. Tata wybudził się już dobę po operacji, opuścił szpital po 10 dniach, a dziś w 3 miesiące po operacji funkcjonuje zupełnie samodzielnie i czuje się całkiem dobrze. Ogromne podziękowania dla Pana Profesora oraz całego Zespołu Oddziału Torakochirurgii Szpitala w Zdunowie za świetnie przeprowadzoną operację oraz wspaniałe, pełne empatii podejście do pacjenta. Wdzięczna Córka z Rodziną i ...

Wdzięczna Córka z Rodziną i pełen szacunku oraz uznania Pacjent

Od mojej operacji 06.07.2020 Docent Wójcik jest moim nowym bohaterem, moim Bogiem. Zawdzięczam mu swoje życie, swoją przyszłość.. Jestem mu na zawsze wdzieczna za opiekę jaką mnie otoczył, za profesjonalizm i fachowość, ale i za uśmiech i miłe słowo. Docent Wójcik jest stworzony do wielkich rzeczy i takie tez w swojej klinice robi. Codziennie kilka razy dziennie ratuje życie swoim pacjentom na bloku operacyjnym, a przy tym znajduje czas, by zobaczyć każdego po zabiegu, sprawdzić samopoczucie, wyjaśnić przebieg. Wspaniały, "wielki" człowiek. Zaangażowany, oddany, empatyczny.. Robi wrażenie jako lekarz i człowiek, natychmiast wzbudza zaufanie, przekonuje swoją wiedzą, kompetencjami, oraz podejściem do pacjenta. Powinien napisać książkę o swoich dokonaniach. Na jego oddziale dzieją się niewyobrażalne rzeczy. Byłabym pierwszą czytelniczką. Panie doktorze, po raz kolejny dziękuję wam z całego serca. I poproszę o książkę z autografem :-)

Nie znajduje słów żeby opisać ogrom pracy i poświecenia w leczenie pacjenta, rozpoznano u mnie raka przełyku złośliwego w maju 2016 wiek 43 lata zalecenia radiochemioterapia i operacja usunięcia całego przełyku i części żołądka zespolenie żołądkowogardłowe rok leczenia z przerwami i od sierpnia 2017 powrót do pracy na 100% i co da sie i to wszystko dzieki Docentowi Wójcikowi i całemu oddziałówi 7 szpitala w Zdunowie puki co leci 2 rok po operacji i jak narazie nic, żadnych zmian ani niepokojacych rzeczy a najlepsze jest to że moge się samodzielnie ...

u mnie raka przełyku złośliwego w maju 2016 wiek 43 lata zalecenia radiochemioterapia i operacja usunięcia całego przełyku i części żołądka zespolenie żołądkowogardłowe rok leczenia z przerwami i od sierpnia 2017 powrót do pracy na 100% i co da sie i to wszystko dzieki Docentowi Wójcikowi i całemu oddziałówi 7 szpitala w Zdunowie puki co leci 2 rok po operacji i jak narazie nic, żadnych zmian ani niepokojacych rzeczy a najlepsze jest to że moge się samodzielnie odrzywiać.Dziękuje za leczenie i serdecznie polecam Docenta Wójcika i wszystkich Lekarzy oddziału 7 ..Jestem pełen optymizmu i mam nadzieje że odejde z tego świata ze starości a nie z powodu jakiegos nowotworu...JESZCZE RAZ SZCZERE PODZIĘKOWANIA DLA CAŁEGO PERSONELU ODDZIAŁU 7.......

Godny zaufania i polecenia lekarz. Wiele czasu poświęca swoim pacjentom. Taki doktor Judyma dzisiejszych czasów. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wspaniałą opiekę!

Absolutna porażka i ignorancja lekarza.Nie spotkałam się dotychczas z taką arogancją lekarza.Zdiagnozował mnie na postawie podejrzeń,które absolutnie nie potwierdziły się w badaniach ,nie dał mi najmnieszych szans i całe szczęście pomylił się.Ten jego "hollywoodski" uśmiech potrafi zmylić,ale nie mnie.Od razu go rozpracowałam i miałam rację.Radzę omijać go szerokim łukiem i szukać pomocy gdzie indziej!!!!

Doktor Judym czasów dzisiejszych... Chyba co raz trudniej o takich lekarzy jak docent Wójcik. Każdą wolną chwilę poświęca klinice i pacjentom. Sobota, godzina 22 a doktor chodzi od pacjenta do pacjenta i tłumaczy, wyjaśnia i pociesza. Na oddziale ma 60 może 70 osób.... Jak ktoś pisze "poświęcił mi 3 tylko minuty.... ble ble" to daje dziennie 3 godziny!!! Kiedy ma operować? Kiedy diagnozować? ect.. Serdeczne podziękowania dla docenta Wójcika i całego zespołu kliniki!

Doktor Judym czasów dzisiejszych...