Nie znajduje słów żeby opisać ogrom pracy i poświecenia w leczenie pacjenta, rozpoznano u mnie raka przełyku złośliwego w maju 2016 wiek 43 lata zalecenia radiochemioterapia i operacja usunięcia całego przełyku i części żołądka zespolenie żołądkowogardłowe rok leczenia z przerwami i od sierpnia 2017 powrót do pracy na 100% i co da sie i to wszystko dzieki Docentowi Wójcikowi i całemu oddziałówi 7 szpitala w Zdunowie puki co leci 2 rok po operacji i jak narazie nic, żadnych zmian ani niepokojacych rzeczy a najlepsze jest to że moge się samodzielnie ...

u mnie raka przełyku złośliwego w maju 2016 wiek 43 lata zalecenia radiochemioterapia i operacja usunięcia całego przełyku i części żołądka zespolenie żołądkowogardłowe rok leczenia z przerwami i od sierpnia 2017 powrót do pracy na 100% i co da sie i to wszystko dzieki Docentowi Wójcikowi i całemu oddziałówi 7 szpitala w Zdunowie puki co leci 2 rok po operacji i jak narazie nic, żadnych zmian ani niepokojacych rzeczy a najlepsze jest to że moge się samodzielnie odrzywiać.Dziękuje za leczenie i serdecznie polecam Docenta Wójcika i wszystkich Lekarzy oddziału 7 ..Jestem pełen optymizmu i mam nadzieje że odejde z tego świata ze starości a nie z powodu jakiegos nowotworu...JESZCZE RAZ SZCZERE PODZIĘKOWANIA DLA CAŁEGO PERSONELU ODDZIAŁU 7.......

Doktor Judym czasów dzisiejszych... Chyba co raz trudniej o takich lekarzy jak docent Wójcik. Każdą wolną chwilę poświęca klinice i pacjentom. Sobota, godzina 22 a doktor chodzi od pacjenta do pacjenta i tłumaczy, wyjaśnia i pociesza. Na oddziale ma 60 może 70 osób.... Jak ktoś pisze "poświęcił mi 3 tylko minuty.... ble ble" to daje dziennie 3 godziny!!! Kiedy ma operować? Kiedy diagnozować? ect.. Serdeczne podziękowania dla docenta Wójcika i całego zespołu kliniki!

Doktor Judym czasów dzisiejszych...

Chirurgiem jest z pewnoscia bardzo dobrym ale jesli chodzi o poswiecenie czasu dla pacjenta oraz wyjaśnienie choroby i stanu pacjenta to jestem zażenowania. Starając sie o jakiekolwiek informacje czułam sie lekcewazona.doktor odpowiadal szybko na jedno pytanie po czym odwracal sie i odchodzil nie dajac szansy na kolejne pytanie czy jakiekolwiek słowo.Takie zachowanie sprawia, ze czlowiek wychodzi niedoinformowany oraz ze zlym samopoczuciem.Robota robotą ale przydało by się na siódemce(nie tylko Panu Wojcikowi) trochę więcej zaangażowania. W końcu ratujecie ludziom życie.pozdrawiam.

Godny zaufania i polecenia lekarz. Wiele czasu poświęca swoim pacjentom. Taki doktor Judyma dzisiejszych czasów. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wspaniałą opiekę!

Absolutna porażka i ignorancja lekarza.Nie spotkałam się dotychczas z taką arogancją lekarza.Zdiagnozował mnie na postawie podejrzeń,które absolutnie nie potwierdziły się w badaniach ,nie dał mi najmnieszych szans i całe szczęście pomylił się.Ten jego "hollywoodski" uśmiech potrafi zmylić,ale nie mnie.Od razu go rozpracowałam i miałam rację.Radzę omijać go szerokim łukiem i szukać pomocy gdzie indziej!!!!

Cudowny lekarz uratował życie mojemu 80-cio letniemu ojcu kochany stosunek do pacjenta wdzięczna żona wraz z córkami oraz sam pacjent Siepetowski

Pacjent czuje się bezpiecznie.Serdeczny stosunek lekarza do pacjenta.

Pacjent czuje się bezpiecznie.Serdeczny stosunek lekarza do pacjenta.

Wspaniały człowiek, lekarz, polecam i jednocześnie dziękuje

Wspaniały człowiek, lekarz, polecam i jednocześnie dziękuje

POLECAM POLECAM POLECAM DOKTORZE-DZIĘKUJĘ

POLECAM POLECAM POLECAM DOKTORZE-DZIĘKUJĘ

polecam, wybitny specjalista, fachowiec.

polecam, wybitny specjalista, fachowiec.

Wciąż poszukujesz "Torakochirurg Szczecin"?

Gabinet Tomasz Grodzki
Reduty Ordona 22