dr hab. n. med. Janusz Wyzgał

Nefrolog, Immunolog, Transplantolog, Internista

Wszystkim bardzo polecam Pana Profesora! Uratował mi życie, od razu mówiąc, co mi dolega, co potwierdziły badania, podczas gdy kilku innych immunologów, do których chodziłam przez ok. 2 lata, nie miało pojęcia, co mi jest, mimo wysyłania mnie na różne kosztowne badania. Pan Profesor ma pięć specjalizacji (immunolog, transplantolog, nefrolog, lekarz chorób wewnętrznych i geriatra), a przy tym ma dużą wiedzę też w innych dziedzinach, bo dla Niego medycyna to prawdziwa pasja i powołanie. To lekarz, jakiego w dzisiejszych czasach praktycznie nie można spotkać. Zawsze kompetentny, bardzo życzliwy, pełen troski o pacjentów i uśmiechnięty. W przypadku problemów gastrologicznych zawsze bada pacjenta, czego nie można powiedzieć o gastrologach. Odkąd trafiłam do Pana Profesora, z większością różnych dolegliwości przychodzę tylko do Niego, bo nikt inny nie potrafi mi pomóc, a Pan Profesor zawsze. Pod gabinetem jest mnóstwo pacjentów, a ja sama poleciłam Go już ponad 20-tu osobom i wszyscy wrócili z wizyty bardzo zadowoleni. Kiedy spotykam nieznanych mi wcześniej pacjentów Pana Profesora, wszyscy tak samo wspaniale Go oceniają jako lekarza i cenią za wyjątkowe podejście do pacjenta.

Jestem zachwycona wizytą u profesora Wyzgała. Zdiagnozował u mnie chorobę, którą mam od dziecka, a jest przyczyną moich dolegliwości. W końcu zaczęłam prawidłowe leczenie. Przywrócił mi wiarę w to, że mogę być zdrowa i mieć infekcji co dwa miesiące. Jest cierpliwy, uważnie słucha i nie pomija żadnej dolegliwości. Zachęcam, żeby na wizytę zabrać wszystkie dotychczasowe wyniki badań krwi itp. Polecam gorąco!

chyba ...nasty lekarz u którego byłam,wiec nie spodziewałam się cudów.Pierwsza wizyta niewiarygodne! ktoś w końcu wysłuchał 100% co mam do powiedzenia i jeszcze dopytywał.Na koniec trafna diagnoza jakiej wcześniej żaden nawet nie brał pod uwagę.Profesjonalista.Tęga głowa.Leczę się u profesora od roku i nie zamienię go na żadnego innego nawet gdyby mi dopłacali.Dziękuję Profesorze.

Od kilkunastu lat mam przeszczep nerki i jestem od początku przeszczepu pacjentką Por Transplantacyjnej i P.Profesora, przez kilkanaście lat trwania przeszczepu pojawiło sie sporo dolegliwości zdrowotnych nie tylko nefrologicznych, a ja zawsze uzyskałam fachową pomoc i pełne zrozumienie problemu.Pan Profesor jest Wspaniałym lekarzem i wspaniłym człowiekiem.

lekarz, który od początku wizyty jest wpierw człowiekiem a zaraz po tym lekarzem, bardzo szeroko rozpatruje problemy zdrowotne, bardzo miły, grzeczny, spokojny, podczas wizyty miałam tak bardzo mi potrzebne odczucie, że moje problemy są ważne, że znajdę u Niego pomoc, podczas wizyty czułam się bezpiecznie i wyszłam (po wielu latach przeróznych konsultacji u miliona różnych specjalistów)z iskierką nadziei, że choć sytuacja nie jest łatwa to zrobi wszystko by pozwoliła żyć. Bardzo polecała bym wszystkim.

Bardzo polecała bym wszystkim.

Gorąco polecam tego lekarza, naprawdę warto! Jest człowiekiem cierpliwym, kulturalnym, sympatycznym i otwartym. Interesuje się swoim pacjentem. Cieszę się, że są tacy lekarze bo przy Nich chory czuje się bezpiecznie – dla mnie to bardzo ważne.

Sprawa sprzed wielu lat - niestety pan doktor nie rozpoznał u mnie kłębuszkowego zapalenia nerek długotrwale lecząc mnie na piasek i nie zlecając podstawowego badania diagnostycznego (białko w moczu). W związku z tym szansa na zażegnanie problemu została stracona - zapalenie przeszło w stan przewlekły, z którym niestety będę już musiał zawsze funkcjonować.

wspaniały lekarz,potwierdzam wszystkie dotychczasowe opinie, wyjątkowo dba o pacjentów,zawdzięczam mu swoje zdrowie świętokrzyskie

wspaniały lekarz,potwierdzam wszystkie dotychczasowe opinie,
wyjątkowo dba o pacjentów,zawdzięczam mu swoje zdrowie
świętokrzyskie

Jedn z najlepszych lekarzy jakich spotkałam,pełen profeskonalizm,a co najważniesze emanuje życzliwością dla pacjentów

lekarz, z powołania, których już nie ma,

lekarz, z powołania, których już nie ma,

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49