dr n. med. Janusz Zakrzewski

Alergolog

jest to lekarz ,który spowodował, że moje dzieci prawie wcale nie chorują (a chorowały bardzo dużo)

Bardzo dobry lekarz ! polecam go kazdemu , ma podejscie do pacjenta ;) zna sie na tym co robi . nie naciaga pieniedzmi :)

Jako dziecko kilkuletnie mialem zapalenie oskrzeli. Faszerowano mnie antybiotykami w zastrzykach i nic. Pan doktor Zakrzewski zalecił by podawać mi lek wziewny Intal (lek z grupy kromoglikanów). Miałem napady kaszlu. Nie wiem dlaczego teraz nie stosuje sie już tych leków. Ostatnio wyczytałem że Intal pomaga również na katar sienny. Ja od kwietnia tego roku mam obrzek śluzówki nosa i przeżroczystą wydzieline, raz wiecej raz mniej ra gestsza raz rzadsza. Czyli już pół roku, głowe jak napompowaną , ciezko mi nieraz oddychać, dziwny wzrok, czerwone , przekwrione gardło. A leki które przepisują lekarze nie działają. Jedynie co mi pomagało w odczuwalny sposób to otrivin do nosa i pseudoefedryna po ktorej czulem sie rześki. NO i z pół roku miałem stan podgoraczkowy 37,1 pojawiajacy sie około 16 godziny do 23. Mam też takie jakby zaburzenia równowagi co jest szczególnie uciążliwe, mozliwe że mam też obrzęk nie tylko nosa ale i jakichś części ucha bo jedno i drugie się ze sobą łączy. Moze sie wybiore do pana lekarza ciekawe co powie. Mam nadzieje że nie przepisze antyhistaminików które zamulają człowieka jeszcze bardziej.

Wspaniały lekarz,przez ponad 20 lat chorowałam na zapalenie gardła,anginy.Co 2 miesiące szprycowano mnie antybiotykami i zastrzykami co niestety pomagało mi na krótką chwilę.Po szczepionce od dr Zakrzewskiego od 12 lat nie choruję i nareszcie mogę jeść lody i pić chłodne napoje.Bardzo dobry lekarz.A.K.

Co prawda nie leczę się u pana doktora od 7 lat , ale przez 14 lat leczenia nie mogę powiedzieć złego słowa na jego temat . Krótko mówiąc Fachmajster jakich ze świecą szukać :D Świetny lekarz zna się na rzeczy miły z poczuciem humoru , wytłumaczy jak trzeba to i pocieszy . Odkąd skończyłem 18 lat nie byłem u arelgologa ani razu czuję się zdrowy właśnie dzięki fachowemu leczeni u dr. Zakrzewskiego Polecam . Krzysztof Ciździelski

Krótko mówiąc Fachmajster jakich ze świecą szukać :D
Polecam .
Krzysztof Ciździelski

Wspaniały lekarz, leczę się u niego ponad 16 lat (teraz już tylko wizyty kontrolne) mogę normalnie jeść i funkcjonować. Jestem pod stałą opieką nie faszeruję się niepotrzebnymi lekami. Lekarz czasami niezbyt uprzejmy zdecydowanie posiada kompetencje i potrafi leczyć. Także znakomity pediatra.

Świetny lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta, miły, uprzejmy. Od ponad 20 lat jeszcze nie miałem okazji narzekać doktora. Zna się na tym co robi i robi to bardzo dobrze. Godny polecenia

Chodzę z córką już 10 lat do doktora Zakrzewskiego , teraz już tylko na wizyty kontrolne.Jestem bardzo zadowolona , to właśnie doktor wyleczył mi dziecko , które leczone wcześniej w kielcach było w fatalnym stanie .jestem Mu bardzo wdzięczna , nadmienie,że doktor nigdy jeśli nie ma potrzeby nie naciąga na drogie leki a to bardzo ważne.

Jedyny lekarz który pomógł mojemu dziecku.On naprawdę umie leczyć.

Jedyny lekarz który pomógł mojemu dziecku.On naprawdę umie leczyć.

chodzę do tego lekarza z dzieckiem. I wizyta kiedy dziecko miało 6 tygodni. Poprawa widoczna.