lekarz Janusz Zaryczański

2,9
2,6
2,4
2,5

Lekarz arogancki, nieuprzejmy, nie przeprowadził wywiadu, wchodził w słowo, wizyta trwała może 5 minut i nic nie wniosła w kwestii wiedzy o zdrowiu dziecka. Zdecydowanie nie polecam.

Bardzo miły lekarz, wizyta przebiegła bardzo szybko i sprawnie, pan doktor po wysłuchaniu od razu skierował na testy alergologiczne po czym zalecił leczenie. Polecam

Bardzo nieuprzejmy, arogancki lekarz. Ignorujący pytania i odpowiedzi, lekceważący ton, wchodzący w słowo. Cała wizyta trwała 5 minut. Łaskawie wypisał skierowanie na testy choć nie wszystkie panele twierdząc że i tak nic nie wnoszą i nic nie ujawnią Pierwsza i ostatnia wizyta, nie polecam szczerze.

Wspaniały specjalista. Kompetentny, empatyczny, z poczuciem humoru. Wielokrotnie pomógł mi i moim bliskim. Polecam serdecznie!

Nie polecam. Cała wizyta trwała 7 minut, a na IKP miałam całą litanie "badań", które niby wykonał Pan Doktor. Zadał 3 pytania i wypisał lek na przewlekłą pokrzywkę, której nigdy nie było. Łaskawie wypisał skierowanie na testy, które jak twierdził nic nie ujawnią.

Rzeczowy, konkretny, córka bardzo szybko zdiagnozowana. Dr. ma dobre podejście do dzieci. Kompetentny lekarz, inni mogą brać z niego przykład. Polecam.

Bardzo nieurzjmy lekarz. Nieduszcza do głosu a potem ma pretensje ze otym nie powiedziałem. Bez sensu wizyta. Zostałem zbyty," bo takie są procedury. Nie polecam. Starat czasu i pieniędzy.

Bardzo nieuprzejmy, arogancki lekarz. Niegdyś świetny wykładowca, niestety z czasem nic nie zostało z tych pozytywnych cech. Ignorujący odpowiedzi, lekcewazacy ton, nie umiejąc słuchać, wchodzący w słowo, na granicy bezczelności,zasłaniający się, że przeciez jest wojewódzkim konsultantem w alergologii i on wie najlepiej jakie są procedury. Nonsens i bełkot. Na szczęście wyszło na moje i wyszłam z gabinetu z tym co chciałam. Usuwam z pamięci wizytę, mając nadzieję nie musieć wracać. Kiedyś specjalista, dziś porażka jak dla mnie.

Nie polecam tego lekarza, podczas rozmowy z rodzicem jest nie uprzejmy, niczego nie wyjaśni. Koniec końców dziecko nie zostało zdiagnozowane przez tego lekarza.

Fatalny lekarz... nie polecam z całego serca. Opryskliwy, pośmiewa się z lekarzy innych szpitali (w przeciwieństwie do niego bardzo chwalonych i polecanych), a na zadawane mu pytania. ... dostał telefon i wyszedł. ..