dr n. med. Jaromir Jarecki

Bardzo miły i sympatyczny lekarz operował mi kolano w Sokółce. Wykazuje niesamowite zainteresowanie pacjentem po operacji przychodził i sprawdzał jak się czują jego pacjenci, odpowiada na wszystkie pytania wyjaśnią wątpliwości i zawsze uśmiechnięty co też jest bardzo ważne. Polecam serdecznie

Ludzie powiedzcie czy lekarz Jarecki przyjmuje gdzieś w Chełmie i ile bierze za wizytę. Bo coś słyszałem że przyjmuje w Chełmie..............................

Pan Doktor jest bardzo uprzejmym człowiekiem. Swoim doświadczeniem i umiejętnością rozmowy oraz rozległą wiedzą przychyla do siebie niemal wszystkich pacjentów. Wiadomo, że nie każdy jest idealny i każdy popełnia błędy. O panu doktorze nie można powiedzieć złego słowa. Sama miałam bardzo duże problemy z kolanem. Na wizycie pan doktor przyjął mnie bardzo ciepło i po dokładnym przebadaniu powiedział, że mam do wyboru dwie opcje. Dzisiaj kolano działa bez szwanku i nie boli tak jak kiedyś. Osoby, które wystawiają panu doktorowi złe opinie powinny najpierw zastanowić się nad sobą, ponieważ należy pamiętać, że jeżeli na wizycie odnosimy się do lekarza z szacunkiem to on to odwzajemnia. Ten lekarz jest godny polecenia, gdyż pomógł już 5 osobom z mojej rodziny. Naprawdę gorąco polecam !!!!

Pan dr ma świetne podejście do pacjenta. Byłem w Chełmie na wizycie i jestem z niej zadowolony. Jak długo czekaliście na operację ACL na nfz? Wizyta miała miejsce w kwietniu i do tej pory dr nie zadzwonił z żadną informacją dot. terminu. Mówił, że max pół roku ale juz minęło sporo i nie wiem co mam robić czy czekać czy się dowiadywać. Jak to było z Wami??

Kompetencje Pana lekarze oceniam bardzo nisko. Można rzecz że leczy w magiczny sposób, wystawiając diagnozę bez podstawowych badań takich jak prześwietlenie, licząc na to że najdroższy z możliwych leków załatwi to czego Pan doktor w stanie nie był załatwić. Serdecznie odradzam wizytę u tego Pana, chyba że mają Państwo na zbyciu kilkaset złotych.

Fantastyczny lekarz.Świetnie zna się na rzeczy,dokonuje cudów!Niezwykle uprzejmy,dokładnie bada i tłumaczy.Polecam wszystkim.

Polecam w 100% ! Doświadczony i mądry lekarz, przy tym miły i zawsze uśmiechnięty! :) Przyszłam do niego z problemem kolana, pomógł po jednej aplikacji leku :) W prawdzie lek drogi, ale byłam poinformowana o każdej metodzie leczenia.

Polecam w 100% !

Bardzo kompetenty lekarz, rzeczowy i wcale na nic nie naciąga. A wręcz daje wybór pacjentowi w formie leczenia, informując jakie są przybliżone koszty. Więc jak ktoś wybiera się prywatnie to niech nie liczy, że nfz wspomoże. Każdy ma wolny wybór i sam decyduje czy takowe leczenie jest na jego kieszeń. Pan Jarecki jest uprzejmy i zawsze w dobrym humorze, nie zostawia pacjenta bez pomocy, mimo późnej pory, jak to się zdarza innym lekarzom prowadzącym prywatną praktykę, nie wspominając już nawet o państwowej obsłudze... Jest przede wszystkim dobrym człowiekiem i świetnym, niezmanierowanym ortopedą, który stawia trafne diagnozy i normalnie rozmawia z pacjentem, wyjaśnia problem, proces leczenia i rehabilitacji. Szczerze polecam!!! Warto udać się do niego i przekonać się, że jest bardzo dobrym specjalistą.

Stanowczo odradzam wizyte u doktora Jareckiego jeśli chodzi o leczenie kregoslupa, nic mi nie pomógł. Wziął stówke za namiary, które mi podał na innego lekarza w przychodni w Lublinie, które i tak były nie poprawne i musiałem je wyszukać w internecie!!!

zwykły naciągacz, ludzie nigdy do tego człowieka nie wybierajcie sie nawet !!!!! bez kompetencji, nie zalezy mu na pacjecie... nie wiem czym sie kieruje jesli w najprostrzych przypadkach nie potrafi ludziom pomoc ...