lekarz Jaromir Sołtysiak

Polecam z całego serca. Nigdy dotąd nie spotkałam tak wspaniałego, zaangażowanego w swoją pracę lekarza.

Zawdzięczam Doktorowi naprawdę wiele. Zawsze uprzejmy i świetny fachowiec. Nigdy nie bagatelizował moich obaw (a było ich mnóstwo).

Jest to bardzo odpowiedzialny, znający się w swojej dziedzinie i naprawde lubiący swoją pracę lekarz. Tacy jak ON zdarzaja się rzadko. Jest konkretny i przy tym bardzo sympatyczny. Polecam w 100%

Wspaniały lekarz i fajny facet:) chodziłam do niego całą ciążę i miałam szczęście bo rodziłam kiedy miał dyżur. Za każym razem robi szczegółowe usg i bada. Naprawdę wysokiej klasy profesjonalista a go tego miły i uprzejmy- szczerze polecam.

Zawdzięczam bardzo dużo doktorkowi.Chciałabym Panu bardzo podziękować za bardzo dobrą opiekę podczas prowadzenia ciąży oraz poza nią.Wiem że jako Pana pacjentka zawsze mogę się do Pana zwrócić z każdym problemem dotyczącym mojego zdrowia i zawsze otrzymam fachową pomoc.Naprawdę jestem Panu wdzięczna życzę Panu wszystkiego dobrego w życiu jest Pan tego warty nie ma w okolicy lepszego lekarza i polecam Pana każdej mojej koleżance oraz znajomej i każda tak jak ja jest zadowolona z porady którą doktorek postawi.Jest Pan Naprawde Wielki.pozdrawiam

Wzorowy lekarz. Fachowiec. Idealne podejście do pacjentek. Leczy nie tylko farmakologicznie, ale i swoją osobowością. Lekarz na 6

jest bardzo sympatycznym i oddanym lekarzem

jest bardzo sympatycznym i oddanym lekarzem

Bardzo miły, sympatyczny, dokladny. Prowadzi moją ciąże i jest bardzo dokladny w każdym USG i badaniu jakie wykonuje, nie ma porównania do innych lekarzy!!!

Bardzo kompetentny specjalista, trzeba długo czekać na wizytę, ale warto.

Bardzo kompetentny specjalista, trzeba długo czekać na wizytę, ale warto.

świetny lekarz, świetny specjalista i wspaniały człowiek

świetny lekarz, świetny specjalista i wspaniały człowiek