Zawdzięczam bardzo dużo doktorkowi.Chciałabym Panu bardzo podziękować za bardzo dobrą opiekę podczas prowadzenia ciąży oraz poza nią.Wiem że jako Pana pacjentka zawsze mogę się do Pana zwrócić z każdym problemem dotyczącym mojego zdrowia i zawsze otrzymam fachową pomoc.Naprawdę jestem Panu wdzięczna życzę Panu wszystkiego dobrego w życiu jest Pan tego warty nie ma w okolicy lepszego lekarza i polecam Pana każdej mojej koleżance oraz znajomej i każda tak jak ja jest zadowolona z porady którą doktorek postawi.Jest Pan Naprawde Wielki.pozdrawiam

Zawdzięczam Doktorowi naprawdę wiele. Zawsze uprzejmy i świetny fachowiec. Nigdy nie bagatelizował moich obaw (a było ich mnóstwo).

Jest to bardzo odpowiedzialny, znający się w swojej dziedzinie i naprawde lubiący swoją pracę lekarz. Tacy jak ON zdarzaja się rzadko. Jest konkretny i przy tym bardzo sympatyczny. Polecam w 100%

Wspaniały lekarz i fajny facet:) chodziłam do niego całą ciążę i miałam szczęście bo rodziłam kiedy miał dyżur. Za każym razem robi szczegółowe usg i bada. Naprawdę wysokiej klasy profesjonalista a go tego miły i uprzejmy- szczerze polecam.

Wzorowy lekarz. Fachowiec. Idealne podejście do pacjentek. Leczy nie tylko farmakologicznie, ale i swoją osobowością. Lekarz na 6

Bardzo miły, sympatyczny, dokladny. Prowadzi moją ciąże i jest bardzo dokladny w każdym USG i badaniu jakie wykonuje, nie ma porównania do innych lekarzy!!!

jest bardzo sympatycznym i oddanym lekarzem

jest bardzo sympatycznym i oddanym lekarzem

Rewelacyjny lekarz, przemiły, wytłumaczy wszystko dokładnie. Polecam tego lekarza pomimo tego, że wizyty wypadają nawet z dwugodzinnym poślizgiem ;)

Bardzo kompetentny specjalista, trzeba długo czekać na wizytę, ale warto.

Bardzo kompetentny specjalista, trzeba długo czekać na wizytę, ale warto.

świetny lekarz, świetny specjalista i wspaniały człowiek

świetny lekarz, świetny specjalista i wspaniały człowiek

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Chojnice"?

Hanna Chlebowicz

Chojnice