lekarz Jarosław Adamczak

Chirurg dziecięcy, Torakochirurg

Jestem bardzo wdzięczna temu lekarzowi za zoperowanie mojej lejkowatej klatki piersiowej! Dzięki niemu zaczęłam żyć od nowa! Polecam z całego serducha!

Najlepszy z najlepszych. Naprawił moją tragiczną klatkę i sprawił że narodziłem się na nowo. Mam nadzieję że ta cała afera się skończy i doktor wróci do szpitala. Pacjenci go potrzebują bo drugiego takiego nie ma... I długo nie będzie.

bardzo dobry lekarz, operował mojego syna,nie wierzę w to o co Jego podejrzewają

wspaniały specjalista. Operował moją 24 letnia córkę. Jesteśmy bardzo zadowolone z kompetencji tego lekara jak i udanej operacji.

Jeden z najlepszych specjalistów w Polsce. Dr Adamczak traktuje pacjenta bardzo indywidualnie, lekarz z powołaniem. Polecam

Jeden z najlepszych specjalistów w Polsce.
Dr Adamczak traktuje pacjenta bardzo indywidualnie, lekarz z powołaniem.
Polecam

bardzo dobry lekarz..ponieważ mnie operował...nie ma lepszego

bardzo dobry lekarz..ponieważ mnie operował...nie ma lepszego

Wspaniały lekarz. Moja córka trafiła do niego dzięki internetowi. Przeszła operacje w wieku 24 lat. Czuje sie wspaniale.

Jestem pacjentką dr Adamczaka. Operował mnie rok temu. Wada była duża, a teraz po niej ani śladu. To wspaniały specjalista i człowiek. Dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować. Polecam tego lekarza.

trafiłam do dr Adamczaka z 12-letnim synem który miał wklęsłą klatkę piersiową. Doktor namówił mnie na operację przedstawiając póżniejsze kłopoty zdrowotne mojego syna tak fizyczne jak i w sferze psychiki. Dzięki niemu syn przeszedł dwie operacje i teraz czuje się świetnie, jest wysokim, zgrabnym, wysportowanym młodym człowiekiem. I to wszystko za darmo.

pomogl mi z klatka kurza , to geniusz coz moge dodac moje zycie wraca do normy to jedyny lekarz z prawdziwego zdarzenia nawet w gdy sam jest w trudnej sytuacji mam na mysli cala afere ,ktora moim zdaniem ma charakter polityczny