dr n. med. Jarosław Andrychowski

Neurochirurg

Bardzo podziękuję Panu Doktorowi za opiekę i pomoc. Jestem wdzięczna, że zajął się moim zdrowiem. W kwietniu zeszłego roku przeszłam operację kręgosłupa w szpitalu Medicover. Niestety, ból i drętwienie nogi utrzymywały się bardzo długo. Dopiero Pan Doktor Andrychowski odnalazł przyczynę i zgodził się mi pomóc, tzn. reoperować. W grudniu 2010 r. Pan Doktor przeprowadził reoperację w Szpitalu Praskim, po której od razu poczułam się lepiej. Dziękuję za troskę, rozmowę, nadzieję na normalne funkcjonowanie! Katarzyna Śmiarowska

Bardzo dziękuje doktorowi Andrychowskiemu za przeprowadzenie operacji przepukliny jądra miażdżystego krążka międzykręgowego na poziomie C4-C5 w obrębie kręgosłupa szyjnego , w dniu 23.09.2010r. Przed zabiegiem drętwiały mi ręce . Podczas pobytu w Szpitalu Praskim p.w.Przemienienia Pańskiego na oddziale Urazowo-Ortopedycznym (Chirurgia jednego dnia ) pan doktor opiekował się mną z zainteresowaniem ,za co jestem mu bardzo wdzięczny i serdecznie DZIĘKUJE . Jest to lekarz z powołania o wielkim sercu , oddany pacjentowi . Z wyrazami szacunku i życzeniami wielu sukcesów w pracy zawodowej , dla całego personelu tego oddziału . Norbert Szlesiński z Żuromina

4 stycznia przeszdłem operację kręgosłupa lędźwiowego (na poziomie L4-L5 wypadnięcie jądra miażdżystego dysku po stronie lewej, ucisk na worek oponowy i korzeń po stronie lewej), którą wykonał w przeciągu kilku dni po konsultacji w ciechanowskim szpitalu Doktor Nauk Medycznych Jarosław Andrychowski. Dzięki niezwykłym umiejętnościom Doktora dziś czuję się jak nowonarodzony. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu tego wybitnego specjalistę. Chciałbym również z całego serca podziękować Doktorowi za jego troskę i przywrócenie mnie do zdrowia. Z poważaniem Jarosław Bąkowski z Ciechanowa.

Bardzo dziękuję doktorowi Andrychowskiemu za przeprowadzenie operacji przepukliny odcinka lędźwiowego kręgosłupa w grudniu 2010r. Przed zabiegiem drętwiała mi lewa noga i utrzymywały się silne bóle kręgosłupa. Wykonałam rezonans magnetyczny, który wykazał dwie przepukliny. Po konsultacji z doktorem Andrychowskim, który zasugerował, że jedyną formą skutecznej pomocy jest jak najszybsza operacja, długo się zastanawiałam czy podjąć się ryzyka operacji. Pan doktor precyzyjnie wytłumaczył mi na czym polega operacja, rozumiał moje obawy, jednak cierpliwie przekonywał mnie do podjęcia słusznej decyzji. Mimo, że upłynęło niewiele czasu od operacji już mogę zauważyć poprawę stanu zdrowia, co zawdzięczam dr Andrychowskiemu. Podczas pobytu w Szpitalu Praskim Doktor otaczał mnie troskliwą opieką, zainteresowaniem i w każdej potrzebie można było na niego liczyć, za co jestem mu bardzo wdzięczna i na tym forum serdecznie DZIĘKUJĘ. Według mnie jest to lekarz z powołania o wielkim sercu, oddany pacjentowi. Z wyrazami szacunku i życzeniami wielu sukcesów w pracy zawodowej – Anna K. z okolic Ciechanowa.

"Potraktował mnie jak człowieka" Chciałabym wszystkim polecić doktora Jarosława Andrychowskiego. Jednocześnie bardzo gorąco mu podziękować za przeprowadzenie operacji (przepuklina dyskowa po str. prawej na poziomie L4 L5,ucisk na worek opony twardej, usunięcie wypadniętego jądra miażdżystego dysku). Doskonale przeprowadzona operacja, dzięki której ustąpił ból i usprawnił moją prawą nogę, w której miałam niedowład przez rok. Dzięki Jego ogromnej wiedzy i umiejętnościom prawdziwego profesjonalisty mogę funkcjonować bez bólu. Doktor Jarosław Andrychowski jest człowiekiem wielkiego serca. Rozumie chorego, poświęca dużo uwagi pacjentom przed jak i po operacji. To bardzo mądry i wybitny człowiek ...

"Potraktował mnie jak człowieka"
Chciałabym wszystkim polecić doktora Jarosława Andrychowskiego. Jednocześnie bardzo gorąco mu podziękować za przeprowadzenie operacji (przepuklina dyskowa po str. prawej na poziomie L4 L5,ucisk na worek opony twardej, usunięcie wypadniętego jądra miażdżystego dysku). Doskonale przeprowadzona operacja, dzięki której ustąpił ból i usprawnił moją prawą nogę, w której miałam niedowład przez rok. Dzięki Jego ogromnej wiedzy i umiejętnościom prawdziwego profesjonalisty mogę funkcjonować bez bólu. Doktor Jarosław Andrychowski jest człowiekiem wielkiego serca. Rozumie chorego, poświęca dużo uwagi pacjentom przed jak i po operacji. To bardzo mądry i wybitny człowiek oraz świetny fachowiec. Lekarz z powołania. Bez wahania można powierzyć mu swoje zdrowie i życie.
" Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest. Nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

Zofia Pierzchała z rodziną.
Kozienice

Nie wiem, czy mogę już na tym etapie zamieścić tutaj moją opinię - jestem dopiero na początku drogi - ale proszę mi pozwolić na kilka uwag po pierwszym kontakcie z Panem Doktorem. Bóle kręgosłupa, a w zasadzie prawej nogi nękają mnie od ponad roku.Nie mogę siedzieć, trudno mi stać, ci, którzy na to cierpią, wiedzą o czym mówię. Życie z takim bólem to koszmar. Trzy cykle rehabilitacji nie dały nic.Jestem faszerowana najróżniejszymi lekami, zastrzykami, środkami p-bólowymi, które oczywiście niewiele dają. Pierwszy RM zrobiony w lutym br. wg "wysokiej klasy specjalisty" nie kwalifikował mnie do zabiegu. Miał pomóc rehabilitacja i prochy.Oczywiście nic to nie dało. Poza tym, że co chwila jestem na zwolnieniu i drżę o pracę.Jeden z "panów specjalistów wysokiej klasy" po ok. 2 min. wizyty był łaskaw powiedzieć mi,że to niemożliwe, żeby tak bolało, a poza tym na zabieg należy poczekać, bo przepuklina jest zbyt mała i w żlym miejscu(sic!), drugi "pan specjalista wysokiej klasy" w ogóle nic nie mówił i po kilku sekundach "wizyty" kazał przyjść ....później! Kiedy później- nie mam pojęcia! I miałam szczęście!!!! Trafiłam do DOKTORA.
1. Pan dr Andrychowski jest pierwszym lekarzem, który bardzo dokładnie oglądał wyniki obydwu rezonansów, tłumacząc mi jednocześnie, co jest na zdjęciach, co mi jest, dlaczego boli i co z tym można zrobić
2. ZBADAŁ mnie, czego obydwaj " specjaliści wysokiej klasy" nie zrobili, niezbyt ich to interesowało - jeden w trakcie wizyty rozmawiał przez telefon, drugiemu kolega naprawiał laptopa.
3. Dostałam skierowanie na dodatkowe, specjalistyczne badanie, które przed zabiegiem jest konieczne
4.POTRAKTOWAŁ MNIE JAK CZŁOWIEKA, NIE JAK RZECZ!!!!! Tłumaczył co, jak i dlaczego.
5. DAŁ MI NADZIEJĘ NA WYZDROWIENIE.....jestem pewna, że po zabiegu napiszę tutaj w podobnym tonie.
I jeszcze chciałam powiedzieć jedno - na wizytę u Pana Doktora czekałam jakieś 2 dni, kiedy powiedziałam Pani współpracującej z Doktorem, jak strasznie cierpię, zostałam przyjęta w niedzielę!!!! I DOSTAŁAM OD DOKTORA BEZCENNY DAR - NADZIEJĘ.
Pan Doktor sprawia wrażenie lekarza z powołania i....humanisty. A to takie ważne.

W zeszłym tygodniu, w szpitalu praskim przeszłam operacje kręgosłupa u wybitnego specjalisty Dr.m Jarosława Andrychowskiego. Polecam wszstkim przyszłym pacjentom Tego wybitnego człowieka, jego zaangażowanie, jego profesjonalizm, wielkie serce i zainteresowanie chorym. Dziękuje Doktorze za opiekę i postawienie mnie na nogi. Małgorzata Aleksiejew z rodziną.

5 listopada 2010 roku miałam wizytę prywatną w gabinecie dr nauk med. Jarosława Andrychowskiego. Po 4 dniach zostałam poddana operacji kręgosłupa w szpitalu praskim na oddziale Chirurgii Jednego Dnia. Dziś jestem już z rodziną. Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Dziękuję bardzo za profesjonalną pomoc i duże zainteresowanie pana doktora.

Oczekując na oddziale neurochirurgii Szpitala Bielańskiego (w połowie października 2010) na operację usunięcia oponiaka z lewej półkuli mózgowej, usłyszałam mimo woli, że marzeniem pacjentów jest "dostać się" w profesjonalne ręce dr. Jarosława Andrychowskiego. Teraz mogę powiedzieć - mnie się udało. Profesjonalizm, wielkie serce i zainteresowanie chorym. Dziękuję Panie doktorze! Jest Pan mistrzem. Polecam wszystkim potrzebującym!

Chciałabym wszystkim polecić doktora Jarosława Andrychowskiego, jednocześnie gorąco mu z całego serca podziękować. Pan doktor uratował życie mojego narzeczonego. Radek 4.10.2010 trafił do szpitala Bielańskiego i na drugi dzień został operowany (usunięcie naczyniaka) przez dr Andrychowskiego. Dzięki jego ogromnej wiedzy i umiejętnościom dziś Radek wraca do zdrowia, nie ma żadnych niedowładów i uszkodzeń po krwiaku a wszystko skończyło się dobrze. Dziękuję również za życzliwość i troskę okazaną mojej osobie oraz rodzicom. Doktor Jarosław Andrychowski to świetny fachowiec, człowiek któremu bez wahania można powierzy swoje życie lub zdrowie, który naprawdę interesuje się losem swoich pacjentów.