lekarz Jarosław Bednarek

3,9
3,7
3,9
3,6

Serdecznie polecam dr. Bednarka. Rewelacyjny ortopeda, bardzo miły i bardzo sympatyczny. Lekarz z powołania, który kompetentnie i fachowo przyjmuje pacjenta.

Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie,konkretny,uprzejmy,dba o pacjenta.Operowł mnie trzykrotnie,będąc w szpitalu przychodził do mnie przed rozpoczęciem dyżuru jak i po skończonym dyżurze pytając się o moje samopoczucie.Polecam w 100%

jest swietnym lekarzem dokladnie bada pacjenta uprzejmy doskonale zna sie na urazach sportowych polecam go poniewaz interesuje sie pacjentem do konca

Lekarz o mega ego, nieprzyjemny i niegrzeczny dla pacjentów nfz- jest uprzejmy dla pacjentów z prywatnego gabinetu -to te wpisy- zachowanie na oddziale- żenada, jakaś pomyłka z powołaniem, nie polecam

Pan Doktor przez telefon i drzwi gabinetu brzmi raczej surowo- wiadomo, konkretnie zbudowany mężczyzna = konkretny głos - stąd pewnie opinie o jego nieuprzejmości. W bezpośrednim kontakcie okazuje się jednak bardzo uprzejmy, z dużym poczuciem humoru i przyjaznym nastawieniem do pacjentów. Oprócz tego patrzy na problemy zdrowotne kompleksowo, co obecnie bardzo rzadko się zdarza. No i najważniejsze - pomaga a nie udaje. P.S. Polecam tancerzom :-)

P.S.
Polecam tancerzom :-)

Bardzo dobry specjalista,konkretny,rzeczowy,trafnie stawia diagnozę,lekarz z powołania,profesjonalista,bezinteresowny,uprzejmy.Swietny fachowiec w swojej dziedzinie.

Doktor Bednarek to bardzo kompetentny lekarz, bardzo mi pomógł i jestem mu bardzo wdzięczna za wiedzę i doświadczenie. Polecam go zawsze mojej rodzinie i znajomym. Jak każdy lekarz pracujący w szpitalu i poza nim jest zabiegany, ale zawsze z uśmiechem na twarzy. Moim zdaniem to bardzo dobry lekarz godny polecenia.

To niezwykły człowiek-w sposób bardzo zdecydowany i błyskawiczny podjął się wykonania nie cierpiącej zwłoki operacji złamanej ręki u mojego syna(złamanie kosci promieniowej z przemieszczeniem).Zainteresowany pacjentem do dnia dzisiejszego,empatyczny. Traktowanie pacjenta z wielką powagą i zainteresowaniem -to atrybut zastrzeżony tylko dla tego Pana.Serdecznie dziękuję ,że Pan jest inny od innych.L.Piśla-Kałwak.

Byłam bardzo mile zaskoczona lekarzem, którego na początku wystraszyłam się. Na wizytę ze skręconą nogą wybrałam się po dwóch tygodniach, w poczekalni umierałam ze strachu. Weszłam do gabinetu a tam lekarz całkiem normalny, nie krzyczy do tego miły, wyjaśnił co trzeba, polecił co trzeba, przepisaał co pomogło i jeszcze poinformował o uprawnieniach;) Śmietanka kremówka byłam zachwycona i zadowolona, mąż w poczekalni pękał ze śmiechu po moim wyściu z gabinetu i opowiadania co miłego mnie spotkało. Życzmy sobie takich lekarzy i to w poradni publicznej o zgrozo;)))

To była moja pierwszw wizyta u dr Bednarka.Szczerze polecam - kompetentny, konkretny i rzeczywiście czce pomóc. Polecił mi go znajomy, u którego po wypadku nie zdiagnozowano w innym szpitalu bardzo poważnego złamania.Wyleczył go i doskonale poprowadził. Znajomy po kilku miesiącach juz chodzi. Ja również go polecam.

Znajomy po kilku miesiącach juz chodzi.
Ja również go polecam.