lekarz Jarosław Bednarek

Pan Doktor przez telefon i drzwi gabinetu brzmi raczej surowo- wiadomo, konkretnie zbudowany mężczyzna = konkretny głos - stąd pewnie opinie o jego nieuprzejmości. W bezpośrednim kontakcie okazuje się jednak bardzo uprzejmy, z dużym poczuciem humoru i przyjaznym nastawieniem do pacjentów. Oprócz tego patrzy na problemy zdrowotne kompleksowo, co obecnie bardzo rzadko się zdarza. No i najważniejsze - pomaga a nie udaje. P.S. Polecam tancerzom :-)

P.S.
Polecam tancerzom :-)

on i jego koledzy operowali mojego ojca dwukrotnie. dlaczego? Doprowadzili Go do zakażenia szpitalnego - sepsa. Ojciec zmarł na ich oddziale w 64 dniu pobytu, po dwóch operacjach endoprotezy biodra.Tłumaczył mi na wstępnie, że to udar mózgu. Czy prokuratora to interesuje?

Wyróżnia się kompetencją wśród ortpedów. Leczył kompetentnie starszą osobe w mojej rodzinie trochę "zabałaganioną" przez ortopedów w mniejszym ośrodku, gdzie uważa się, że starzy ludzie powinni już umrzeć. Polecam tego lekarza.

GODNY POLECENIA .CHODZĘ Z DZIECKIEM JUŻ CZWARTY ROK -NIE ZAMIENIŁAMBYM NA ŻADNEGO INNEGO .PISZECIE ŻE MA HUMORY A KTO Z NAS NIE MA???DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE ZA WSZYSTKO DZIĘKI PANU MOJE DZIECKO CHODZI!

Apodyktyczny, niesympatyczny, zimny w kontakcie z pacjentem w szpitalu. Miły, sympatyczy w ramach wizyty prywatnej. Nie polecam w zadnym przypadku.

No cóż, wizyta pierwsza i ostatnia. Błędna diagnoza, nie zlecone żadne badania, leczenie doraźne - tylko bólu (podobno umiejscowionego w mojej głowie). Ale za to dawki leków przekroczone - skończyło się "jedynie" obrzękiem naczynioruchowym twarzy. Do tego dużo ironicznych słów. Nie polecę nikomu - kobietom w szczególności.

moze i jest dobrym lekarzem ale mam odczucie że traktuje ludzi z góry iprzyjmuje taśmowo

bardzo dobry fachowiec operował moje zerwane wiązadło

bardzo dobry fachowiec operował moje zerwane wiązadło

Kto mu dał dyplom lekarza? Pomyłka ni lekarz ,tylko interesuje go pieniądze. Nie potrafił posatwi dioagnozy ,tylko kluczy i wymaga kolejnych płatnych wizyt.Zdecydowanie nie polecam .

Niby wszystko starał się zrobić, ale kolana dalej mnie bolą :(

Niby wszystko starał się zrobić, ale kolana dalej mnie bolą :(