lekarz Jarosław Bednarek

Naprawdę dobry lekarz i człowiek, ktoś kto wykonuje swoją pracę z powołania.

Naprawdę dobry lekarz i człowiek, ktoś kto wykonuje swoją pracę z powołania.

życzę ,by każdy pacjent miał kontakt z takim lekarzem- prawdziwym lekarzem

życzę ,by każdy pacjent miał kontakt z takim lekarzem- prawdziwym lekarzem

prokurator, zobaczcie w historię choroby pacjenta

prokurator, zobaczcie w historię choroby pacjenta

Leczę się u doktora Bednarka z całą rodziną już 5 lat. I wiem,że zawsze mogę na niego liczyć. Mając sytuacje trudną w której potrzebowałam natychmiastowej pomocy pan doktor udzielił mi pomocy nie robiąc żadnych problemów za co jestem bardzo wdzieczna i polecam wszystkim. Wdzięczna pacjęntka z Ligoty dolnej

Najlepszy lekarz jakiegokolwiek do tej pory spotkałam . Kilka wizyt, bezbolesna artroskopia i dzis normalnie chodze :) fachowiec jakich mało.

Lekarz ma niekiedy dziwne poczucie humoru, ale to sprawia, iż wizyta przebiega w luźnej i sympatycznej atmosferze. Rewelacyjny fachowiec!!

Rewelacja, kompetencja w każdym calu. Polecam każdemu. Bez problemu, bez zbędnych pytań

jestem po operacji stawu barkowego metodą Bancaryta.rewelacja polecam tą operację i pana chiryrga.

Byłam bardzo mile zaskoczona lekarzem, którego na początku wystraszyłam się. Na wizytę ze skręconą nogą wybrałam się po dwóch tygodniach, w poczekalni umierałam ze strachu. Weszłam do gabinetu a tam lekarz całkiem normalny, nie krzyczy do tego miły, wyjaśnił co trzeba, polecił co trzeba, przepisaał co pomogło i jeszcze poinformował o uprawnieniach;) Śmietanka kremówka byłam zachwycona i zadowolona, mąż w poczekalni pękał ze śmiechu po moim wyściu z gabinetu i opowiadania co miłego mnie spotkało. Życzmy sobie takich lekarzy i to w poradni publicznej o zgrozo;)))

Jest Świetnym Specialistom. Dzięki niemu mogę znowu dobrze chodzić i już nie mam problemów z kolanem. Jestem Już w końcowym etapie leczenia

Jest Świetnym Specialistom.
Dzięki niemu mogę znowu dobrze chodzić i już nie mam problemów z kolanem.

Jestem Już w końcowym etapie leczenia