lek. med. Jarosław Belewicz

Ortopeda

3,9

Przyjmuje: dorosłych, dzieci w każdym wieku.
Znajomość języków : angielski.

Przyjmuje: dorosłych, dzieci w każdym wieku.
Znajomość języków : angielski.

Polecam każdemu kto znajdzie się w potrzebie skorzystania z pomocy ortopedy dra Belewicza. Trafiłam do tego lekarza z "fatalnie" złamanym obojczykiem. Lekarz kompetentny, który postawił diagnozę i jasno przedstawił drogę leczenia. Nie obyło się bez operacji, ale ilość poświęconego mi czasu, sposób podejścia do pacjenta wskazuje na profesjonalizm tego lekarza. Lekarz godny polecenia.

Wspaniały, kompetentny, troskliwy, pełen pozytywnej energii, prawdziwy lekarz z powołania! Duże poczucie humoru i empatia, fachowiec nie do zastąpienia. Wie co robi i lubi to robić. Świetny kontakt i super podejście do pacjenta - z szacunkiem. Jako Jego pacjentka wiele mu zawdzięczam. Polecam w 200%. Dziękuję i pozdrawiam PANA DOKTORA. Tak sobie myślę. że wszystkie niezgody z opinią pozytywną o Panu doktorze są od wypalonej i znudzonej pracą i pacjentami konkurencji, której nagle owych pacjentów wywiało :))

witam wszystkich,trafiłem na dr Belewicza w szpitalu z urazem wiazadeł krzyzowych przednich ktore nadawały sie do przeszczepu Dr Jarosław Belewicz z całym szacunkiem jest młodym wspaniałym specjalista ortopedji wraz z dr Pawłem Ciesla ktory swoje dobre imie wyrobił sobie przez lata swojej pracy w Clinica Medica (naprawili ) mi noge :) ktora juz dochodzi do siebie polecam na prawde DR Belewicza przyjmuje prywatnie w RUMIA ul Kombatantow 7 Ps dziekuje doktorze za wszystko Piotr B

Moim zdaniem, lekarz wykazał się kompetencją, opiekuńczością i zainteresowaniem moja sprawą. Podczas leczenia za każdym razem był miły i uprzejmy. Żaden pacjent nie może żałować, że trafił na takiego ortopedę. To dzięki niemu moja operacja przebiegła pomyślnie a samo leczenie trwało zaledwie 2,5 miesiąca, dzięki jego szybkiej interwencji.

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny i wzbudzający zaufanie a do tego bardzo uprzejmy. Bardzo dziękuje :)

Bardzo dziękuje :)

Lekarz nie mający żadnego doświadczenia. Ptraktował pacjenta z góry. Nastawiony był tylko na odebranie wynagrodzenia. Po udzieleniu informacji co się dzieje nawet nie spojrzał na nogę, całkowicie zagatelizował problem.

Do ortopedy to mu jeszcze daleko, przyjmujac pacjeta w szpitalu nie potrfi podjac jakiejkolwiek decyzjibadz poinformowac o sposobie leczenia, dlugosci pobytu itp. Kompletny brak kompetencji, dobre tylko ze nie bierze sie za to czego nie umie, przynajmniej krzywdy nikomu nie zrobi.