dr n. med. Jarosław Blicharzdr n. med. Jarosław Blicharz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Jarosław Blicharz

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Chirurg ortopeda II stopnia, specjalizujący się także w badaniach USG narządu ruchu, pracownik Oddziału Ortopedii Szpitala Zachodniego

Cudowny P.Doktor...polecam, profesjonalne podejście do pacjenta a co najważniejsze,skuteczne leczenie i mimo młodego wieku, facet zna się na rzeczy.Polecam z czystym sercem 👍👍👍

Doktor godny polecenia. Na pewno nie BUFON .Na początku kariery duże chęci. Odbierane przez pacjenta poczucie pospiechu ja tłumaczę chęcią pomocy która przegrywa z wszechobecną biurokracją .Mi też skierowanie rezonans NFZ wypisał niekompletnie i musiałem go odnaleźć w szpitalu dla trzech cyfr. Bardzo życzliwy i pomocny. Jestem w trakcie leczenia ,skuteczność jeszcze trudno mi ocenić .Polecam innym pacjentom .

To wzór dla lekarzy. Lekarz z powołołania. Wielki fachowiec, profesjonalne podejście, ogromna wiedza, cierpliwy, wysłucha pacjenta, odpowie na wszystkie pytania. Dwa razy mnie operował, z oczekiwanym skutkiem ortopedycznym i rana szybko się goiła. Ogromne uznanie też dla ciężkiej, wielogodzinnej pracy. Dziękuję.

Godny polecenia. Bardzo profesjonalnie zają się moim przypadkiem , żeczowy, konkretny i bardzo oddany pacjentowi. Doktor nie zostawia swoich pacjętów na pastwę losu, pomaga do samego końca.

Wspaniały,życzliwy,konkretny lekarz,choc młody lecz przekonujący,świetny fachowiec.Czego moje stopy są dowodem lekarskiego doświadczenia i umiejętnośi.Z całego serca dziękuje p. Doktorowi i życzę coraz większych sukcesów w pracy.

Wizyta na SOR w Grodzisku. Widać, że lekarz wie co robi i zna się na tym co robi. Pan doktor sprawiał jednak wrażenie bardzo rozkojarzonego. Po pierwsze pomylił się w datach przy wypisywaniu zwolnienia, część dokumentacji medycznej była nie podstemplowana, a recepta tak nieczytelna, że nigdzie nie chcieli mi jej zrealizować. Ponadto, gdybym sam nie zapytał czy można zastąpić gips ortezą to by mnie od razu zagipsował.

Diament wśród lek. ortopedów, inteligentny życzliwy lekarz. Posiada ogromną wiedzę i umiejętności. Byłam pacjentką pana doktora, niezwykle uprzejmy młody człowiek, bardzo mi pomógł. Swój prywatny czas poświęca pacjentowi, robi wiele dobra dla ludzi, Dr. Blicharz do pacjenta podchodzi profesjonalnie w 100%

Diament wśród lek. ortopedów,

Wizyta w Sor w Grodzisku. Dizgnoza celna i szybka - córka miała odstającą łopadką i krzywy kręgosłup przez co miała problemy z oddychaniem. Doktor stwierdził ze to przez zakrótką noge, a nie jakaś skolioza która rozpoznano wcześniej. Przepisał wkładke do buta i pomogło w co nie mogliśmy uwierzyć. Dr jest bardzo młody Jedenak podejście do pacjenta i uprzejmośc pozostawiają wiele do życzenia.Czuliśmy się jak byśmy przeszkadzali.

Od ponad dwóch lat miełem miałem niegojacą się ranę po operacji ortopedycznej. Przyjmowałem chyba wszyskie możliwe antybiotyki. Dopiero dr Blicharz powiedział że rana się nie wygoji, trzeba ją oczyścić chrurgicznie i prowadzić na otwarto, co uczynił rana się zagojiła, a ja przestałem faszerować się antybiotykami. Dr Blicharz to pełen profesjonajizm i duza wiedza, zbyt zalatany.