lek. dent. Jarosław Borychowski

Lekarz z polecenia. Uratował mnie z bolącym zębem. Na cito, widząc pierwszy raz na oczy. Zainteresowany pacjentem. Nie zdziera. Naprawdę świetny lekarz godny polecenia. Zostałam pacjentka Pana doktora na stałe.

Strasznie zadowolony. Bardzo przjemny, sympaczny i szczery. Dzwoni czy wszystko porzadku zebami na whatappiie (Ladnie ze dba o starych i nowych pacjetow, Polecam go znajomych i rodzine. Rach ciach i wszystko zrobione. Pawel Jakubowski z Londynu :)

Pawel Jakubowski z Londynu :)

Stomatolog z ogromną wiedza i doświadczeniem. Swietnie dobiera znieczulenia i przykłada duza uwage do tego by nie sprawic bólu. Pierwszy raz leczyłam zeba nie czujac kompletnie zadnego dyskomfortu. Nie jest drogi i naprawde godny polecenia szczególnie dla osób ktore bardzo boja sie dentysty:) Pierwszy raz widziałam tak kompleksowo i nowoczesnie wyposazony gabinet.

Wyśmienity lekarz i doskonały stomatolog. Bardzo dokładny i nie daje cierpieć :)