lek. dent. Jarosław Broda

W poczekalni wita pacjenta muzyka relaksacyjna. Za drzwiami gabinetu znika strach i stres. Lekarz jest sympatyczny i uśmiechnięty. Wiedza i fachowość stomatologa dają poczucie bezpieczeństwa. Świetny specjalista w doskonale wyposażonym gabinecie.To moja ocena po kilku wizytach. W skali 1-5 wystawiam 6.

W skali 1-5 wystawiam 6.

Polecam bardzo miły lekarz zawsze w dobrym humorze uśmiechnięty, bez stresu sprzęt najwyższej jakości ceny moim zdaniem normalne warty polecenia.

Szczerze polecam, pełen profesjonalizm, znakomite podejście, ogromną wiedza, Pan doktor odpowiada na wszystkie pytania. Zdecydowanie najlepszy stomatolog.

Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia.Stomatolog warty polecenia na 200% bez stresu i bez bólu POLECAM

Lekarz o dużej wiedzy, znakomite podejście do pacjenta. Uprzejmy, chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Pełen profesjonalizm! Z rezulatatów leczenia jestem bardzo zadowolona. Leczenie przebiega bez bólu. Po wejściu na fotel dentystyczny znika strach. Gabinet świetnie wyposażony.

Gość koszmarnie drogi!!! jest uprzejmy i owszem ale za taką kasę to jakby po nogach całował to mało...

Polecam, szczególnie tym, którzy boją się leczenia zębów. Super podejście także do dzieci - moje biegną same na fotel - mamę zostawiają w poczekalni (5 i 7 lat) Przekonał mnie ,że małe dziurki da się leczyć bezboleśnie bez znieczulenia, mimo moich wcześniejszych bolesnych doświadczeń w innych gabinetach.

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam, duża kompetencja, fachowość, dokładność, co ważne - p. Jarosław ma dobre podejście do pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, rozmawia, okazuje zainteresowanie. Do tego jest to sympatyczną osoba, zawsze pozytywnie nastawioną, leczenie przebiega w bezbolesnej, bezstresowej i miłej atmosferze, aż chce się chodzić do takiego dentysty. Gabinet profesjonalnie wyposażony.Polecam!

Polecam, jeden z nielicznych dentystów którego nie boję się odwiedzać, miła obsługa, atmosfera, muzyka (uspakajająca) no i profesjonalizm.