lek. dent. Jarosław Buczyk

Lekarz jak najbardziej godny polecenia, tanio i bardzo profesjonalnie leczy zęby. Przy tym bardzo uprzejmy i potrafi odpowiedzieć nawet na najbardziej wyczerpujące pytania pacjentów z dziedziny, którą się zajmuje. Za leczenie 3 kanałów plus plomba zapłaciłam 170zł więc to są grosze w porównaniu z innymi zakładami. bardzo ważne także jest to , że wszystko odbywa się bez stresu i bólu.

Bardzo sprawnie i szybko, przy tym bezboleśnie i miło.Leczy zęba o którego sie poprosi, bardzo tanio. Polecam w 100%.

Lekarz godny polecenia. Nie szuka na siłę jakiego zęba jeszcze zrobić.Leczy tego zęba o którego leczenie poprosi pacjent, co jest moim zdaniem bardzo ważne i komfortowe dla pacjenta, jeżeli jego uzębienie pozostawia wiele do życzenia. Z czystym sumieniem mogę polecić tego stomatologa:)

Za leczenie kanałowe jest to bardzo mało, bezboleśnie i ustalanie wizyty w bardzo dogodnym czasie. Polecam

Spośród wszystkich dentystów którzy mi wyrywali zęby ten lekarz jest najlepszy.

Spośród wszystkich dentystów którzy mi wyrywali zęby ten lekarz
jest najlepszy.

korzystam z usług tego lekarza już od dawna i zawsze jestem zadowolona z leczenia, sympatyczny, delikatny

Wyrwanie 2-ch zębów trwało 15 minut wraz ze znieczuleniem.

Wyrwanie 2-ch zębów trwało 15 minut wraz ze znieczuleniem.

Bardzo dobry lekarz!Sympatyczny ,podchodzi indywidualnie do pacjenta .

Bardzo dobry lekarz!Sympatyczny ,podchodzi indywidualnie do pacjenta .

Kompetentny i dokładny lekarz. Zęby są leczone praktycznie bez bólu. Zdecydowanie polecam.