Zgadzam się w 100%, najlepszy lekarz pediatra ze wszystkich lekarzy w Strzelcach ( i nie tylko). Można zawsze na niego liczyć, służy nie tylko poradą lekarską ale również świetną poradą psychologiczną, która ułatwia kształtowanie małego człowieczka. Osoba ufająca doktorowi i wykonująca jego zalecenia, które bulwersują niektóre osoby, gdyż doktor poleca wodę morską i syrop zawierający ambroksol a antybiotyk podawany jest tylko w WYJĄTKOWEJ sytuacji - w przeciwieństwie do kolegów i koleżanek po fachu, będzie miała zdrowe dziecko i niestarci majątku w aptece. SZKODA ŻE TAKI LEKARZ JEST TYLKO JEDEN, GDYŻ WIĘKSZOŚĆ LEKARZY NA PIERWSZYM MIEJSCU STAWIA WŁASNE DOBRO A DOPIERO POTEM DOBRO NASZYCH MAŁYCH SKARBÓW!!!!!!!!

Polecam, zawsze wytłumaczy problem, dobry kontakt z dzieckiem, jak do tej pory każda sytuacja była trafnie rozpatrzona w naszym przypadku.

Świetny lekarz!! Jako jedyny (z wyjątkiem dr Strzałkowskiej która tez jest wspaniała) dawał nadzieje ze wszystko będzie dobrze!! Wytłumaczy, uspokoi, doradzi, zawsze fachowy i miły!! Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam!! w przeciwieństwie do ordynator oddziału dziecięcego która jest najmniej odpowiednią osobą na tym stanowisku!!

Prawdziwy lekarz z powolania. Lubi swoja prace i to widac. Polecam!

Prawdziwy lekarz z powolania. Lubi swoja prace i to widac. Polecam!

jest super bardzo poważnie podchodzi do kazdego problemu nie spławia pacjenta

jest super bardzo poważnie podchodzi do kazdego problemu nie spławia pacjenta

Bardzo dobry lekarz, a przy tym niezwykle skromny człowiek. Dzieciaczki za nim przepadają. Godny polecenia.

Fajny lekarz dużo tłumaczy, niestety po jednej z wizyt u tego pana i przepisaniu ambroksolu moje dziecko wylądowalo wieczorem na pogotowiu z anginą ropną, której pan Bukowski nie wykrył. Nie polecam.

Bardzo uprzejmy, super podejście do małego człowieka do wystraszonej matki zresztą też :-) Bardzo sobie go cenie za profesjonalizm, umiejętności i podejście do człowieka. (Spotkanie z panem doktorem jest miłą odmiana po zołzie ordynatorce oddziału dziecięcego- małej, spasionej, nieuprzejmej flądrze :p )

Jest najlepszy!Lekarz z powołania!!Mój synek ego uwielbia,a jego zalecenia są dla niego święte. Jest zawsze na zawołanie-dzwonimy do niego przy każdej potrzebie i zawsze pomaga.Dużo ciepłych słów o nim już tu napisano i ja pod nimi również podpisuje się.Serdecznie polecam.

Świetny specjalista, mający bardzo dobry kontakt z dzieckiem w czasie wizyty, w umiejętny i zrozumiały dla rodzica sposób potrafi wytłumaczyć chorobę dziecka i uzasadnić sposób leczenia.