lekarz Jarosław Bukwald

Laryngolog

Mialem operowaną przegrodę nosa przez pana doktora. Przed zabiegiem doktor dokładnie wyjaśnił mi jak będzie wyglądała operacja. Sama operacja przebiegła bezboleśnie. Obecnie jest już prawie 2 miesiące od operacji. Wreszcie mogę swobodnie oddychać a uczucie ciągłego ściekania do gardła ustąpiło. Polecam doktora.

Ogólnie to jestem bardzo zadowolona. Poświęcono mi dużo czasu. Pan dr był uprzejmy, wszystko tłumaczył i pokierował z dalszymi badaniami. Z racji tego, że na pewien czas wyjeżdżał przekierował mnie do innego (zaprzyjaźnionego) lekarza, który teraz prowadzi moje leczenie. Aczkolwiek muszę się zgodzić co do prowadzenia kontaktu mailowego, a właściwie jego braku. Nie zmienia to jednak mojej dobrej opinii o dr Bukwaldzie. Ogólnie polecam. Człowiek z pasją:)

Nie zgadzam się z poprzednią opinią. Obecnie jestem w stałym kontakcie przez e-mail z doktorem, chociaż byłem tylko na jednej wizycie. Zawsze otrzymam odpowiedź, chociaż czasami czekam na to kilka dni. Wobec konieczności stałego nadzoru mojej choroby zawsze mogę liczyć na poradę

Niestety mimo tak licznychpozytywnych opinii jestem rozczarowana wizytą. Lekarz obiecał, że będziemy w kontakcie mailowym po wykonaniu badań i szczerze do chwili obecnej nie dostałam odzewu. Czuję, że było miło i sympatycznie płacąc...

Niestety mimo tak licznychpozytywnych opinii jestem rozczarowana wizytą.
Czuję, że było miło i sympatycznie płacąc...

Lekarz,który bardzo dokładnie tłumaczy i wyjaśnia dany problem,poświęca tyle czasu,że byłam w szoku,bez pospiechu i pogoni za kasą. Polecam wszystkim.

Polecam wszystkim.

Profesjonalne podejście do problemu. Symptyczny konkretny w działaniu lekarz. Fachowiec z klasą. Polecam wszystkim szukajacym lekarza z sercem

Potrzebowałam pilnej konsultacji laryngologicznej z powodu bólu ucha-jednak zanim wybrałam lekarza (blisko domu) poczytałam opinie. Tak trafiłam na dr Bukwalda i się nie zawiodłam.Fantastyczny człowiek. Lekarz przez duże L. Człowiek z pasją, wiedzą, kompetencją. A przede wszystkim ludzki.Traktuje pacjenta jak człowieka zarówno w gabinecie prywatnym jak i w państwowej służbie zdrowia. Lekarz jakich mało!!!!Oby jak najczęściej trafiać tylko na takich lekarzy!!!NM

Jeszcze nigdy na swojej drodze nie spotkałam takiego lekarza , gdzie w 100% oddaje się tak bezgranicznie swojej pracy. Ma przeogromną wiedze, profesjonalista w swojej dziedzinie,spełnił moje oczekiwania jest osobą kompetentna i zna sie na rzeczy. Polecam tego lekarza i życzyłabym sobie wielu takich lekarzy w POLSKIEJ SŁUŻBIE ZDROWIA. "Asia"

Szczerze polecam dr Bukwalda za profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta i czas jaki poswięca. Jest osobą konkretną z dużą wiedzą i doświadczeniem a do tego bardzo miły. Polecam wszystkim!

Wizyta w gabinecie w miłej, rodzinnej atmosferze. Diagnoza szybka i co najważniejsze trafna. W moim przypadku była to kwalifikacja do operacji przegrody nosa. Doktor wyjaśnił mi szczegółowo sam zabieg. Obecnie jestem po operacji. Moje problemy z oddychaniem i przeziębieniami ustąpiły. Gorąco polecam doktora wszystkim pacjentom.