lekarz Jarosław Byszewski

Polecamy. Pozdrawiamy. I życzymy dalszych wielu sukcesów w pracy zawodowej i dużo szczęścia i pomyślności.

Świetny facet. Bardzo sympatyczny, skrupulatny. Rewelacja. Polecam wszystkim w 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem pracownikiem szpitala. Znam doktora. Fajny gość. A te opisy tutaj i na Facebooku to regularne draństwo. Może trzeba zainteresować tym wszystkim adwokata szpitalnego.

Ja tez polecam doktora. A dla wiadomości tego co wypisuje te fałszywe negatywne opinie: jest cienka granica między wyrażaniem publicznie opinii a pomawianiem i skaltinkiem. Jeśli ktoś wypisuje po kilka opinii dziennie a widać kto pisze po adresie IP bo jest on ten sam to już tę granicę przekroczył i dopuszcza się czynu karalnego.

Wolność słowa jest ale nie marzną obrażać porządnego fachwca bo się jest przygłupem. Polecam w 100% i współczuje wielbiciela wariata.

O rany i znowu gafa. Jak byłyby 100 punktowe skale to dałabym Panu sto punktów w każdym aspekcie. Powodzenia i proszę się nie przejmować wariatką pisząca bzdury.

Przez pomyłkę zaniżyłam jedną opinie. Przepraszam i pozdrawiam. Życzę sukcesów jak dotychczas. A tym wariatem co pisze co kilka dni niech się Pan nie przejmuje jeśli w ogóle czytał Pan te brednie.

Widzę że ma Pan jakiegoś wariata który Pana hejtuje. Taki fajny z Pana facet a tu się jakiś wariat napatoczył.

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.