mgr Jarosław Chudzik

Optometrysta

Witam. Rewelacyjne podejście do klienta. Bardzo dokładnie przeprowadzone badanie, nawet męczące. Cierpliwy i wyrozumiały podczas badania. Jako jedyny z wielu optyków znalazł różnice w okularach, które według innych były identyczne.

polecam każdemu kto chce mieć dobrze dobrane okulary. najlepsze badanie na jakim byłem do tej pory.

super optyk i badanie bardzo profesjalnalne, a ceny maja przystepne i mysle ze kazdy znajdzie cos dla siebie. Przy zakupie okularów badanie było bezpłatne

Świetny zakład, wspaniała obsługa i ceny bardzo przyjazne w porównaniu do innych zakładów. Lokalizacja nie najlepsza, ale za to mają fajne oprawki. Gorąco polecam każdemu!!!

Jeżeli badanie na prawobrzeżu to tylko u Pana Jarka. Szkoda marnować czas na innych optyków czy okulistów - byłem u wszystkich. Widać że jest dobry w tym co robi. Chyba jedyny w Szczecinie z dyplomem optometrysty. http://www.dobrewidzenie.pl/optometrysta/przegladaj-optometrysta.html?catid=2