lekarz Jarosław Cichy

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

Trafiłem do tego lekarza z córką, która była w okresie dojrzewania i skarżyła się na bóle kolan.Zostaliśmy skierowani do państwowej placówki służby zdrowia przy Al. Zwycięstwa, gdzie p. doktor miał dyżury. Podczas badania lekarz zajął się córką życzliwie i troskliwie a następnie stwierdził, że córkę czeka operacja kolan. Kiedy zobaczył minę mojej zbladłej małżonki dodał, że to schorzenie można jednak leczyć zastrzykami niedostępnymi "na ubezpieczenie". Na "szczęście" pan doktor zaproponował wizytę prywatną w swoim gabinecie i zaaplikowanie kilkunastu zastrzyków, które prawdopodobnie uchronią córkę przed operacją. Wiadomo, że się zgodziliśmy bez wahania. Całe szczęście, że po jednym zastrzyku, tknięci przeczuciem poszliśmy jeszcze do innego specjalisty - również prywatnie- i dowiedzieliśmy się,że córce nic nie jest, a odczuwany ból jest częstą dolegliwością w okresie szybszego wzrastania nastolatków, gdyż czasami organizm "nie nadąża" z wypełnieniem stawów naturalnym "smarowidłem". Po kilkunastu miesiącach córka przestała odczuwać ból bez operacji i drogich zastrzyków. To było kilkanaście lat wstecz dlatego nie piszę o kosztach by nie wprowadzać w błąd. Córka w każdym razie ma się dobrze, jej kolana też. A ja serdecznie NIE polecam lekarza Jarosława Cichego.

jest dobrym lekarzem zna swój zawód czyta zdjęcia sam i dobrze nie jak fachowcy z akademii którzy szkolą się kosztem chorego wypisują ze szpitala z złamanym kręgosłupem bo nie umieją odczytać zdjęć rtg niech się uczą ale dlaczego cierpi pacjent

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gdańsk"?

dr
Dariusz Wyrzykowski