Jarosław Czechmanowski

Dobry lekarz, który woli dmuchać na zimne, niż bagatelizować sprawę. Dzięki opiece, wskazówkom, rygorowi w zagrożonej przedwczesnym porodem ciąży cieszymy się naszą małą córeczką. Godny polecenia.

super profesjonalny lekarz.bardzo dokladnie wszystko opisuje i tlumaczy.dobrze zna sie na tym co robi

Naprawdę dobry lekarz, polecam wszystkim kobietom w ciąży i nie tylko.Bardzo pomóg mi podczas ciąży i po porodzie, profesjonalnie leczył- nie znam lepszego.Poza tym bardzo uprzejmy i ... po prostu ludzki.

a aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Przez niego moglam stracić życie lub zdrowie. Z pomoca innych lekarzy postawiłam diagnozę i natychmiast pojechałam do kliniki do Poznania, gdzie na drugi dzien zostałam operowana.

To prawda, że pan doktor mam bardzo dużo pacjentek. Ja osobiście jestem zadowolona z wizyt u niego, nie wiem na ile miał wpływ fakt, że chodziłam prywatnie całą pierwszą ciążę, ale mogę godnie go polecić.

Bardzo dobry lekarz, odpowiedzialny i kompetentny. Prowadził moją ciążę wzorowo. Zlecił mnóstwo badań i dzięki temu czułam się bezpiecznie. Dzięki jego dobrej decyzji moja córeczka urodziła się zdrowa. To naprawdę wspaniały lekarz. Dziękuję mu za zaangażowanie i profesjonalizm.

Lekarz godny polecenia w 100%. Jest prawdziwym fachowcem w tym co robi i do tego bardzo uprzejmy.

super lekarz. przystepny kontaktowy miły ma czas dla pacjentki, slyszalam ze ma duza skutecznosc w leczniu.

bardzo sympatyczny lekarz dokładnie wszystko tłumaczy i nie jest pazerny na kase empatyczny po prostu SUPER

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Pleszew"?

Miłosz Matuszczak

Natalia Lesz

Centrum Dializ Freseniue Nephrocaare
Poznańska 125a, IV pieto bloku A
63-300 Pleszew
Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o.
ulica Szpitalna 1

Poznańska 125a, IV pieto bloku A
62-814 Jastrzębniki
ul. Stawiszyńska 10
62-800 Kalisz
Ośrodek Leczenia Kompleksowego Sp. z o.o..
Wrocławska 81..
63-400 Ostrów Wielkopolski