prof. dr hab. Jarosław Czubak

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda, Chirurg ogólny

Takiego lekarza ze swieca szukac. I to jest opinia wszystkich z ktorymi lezalem na oddziale w Otwocku. Wszystko co tam sie stalo to cod ze tak szybko mozna dojsc do zdrowia. W czwartek operacja poniedzialek wypis ze szpitala a dzis wtorek i moj pierwszy spacer o kulach ponad pol godziny bez bolu :). Moze nie zawsze byl czas dla pacjentow ale ochody byly codzinnie z udzialem Profesora.Dziekuję P Profesorze za szybki i wspanialy przeglad moje biodra:) Grzegorz M

Jest bardzo uprzejmy, bardzo troskliwym. Jest bardzo dobrym lekarzem, pomógł mi i mojej siostrze. Jestem z niego zachwycona. PS.Na wizytach daje dzieciom pyszne lizaki.

Lekarz godny zaufania polecam wszystkim mającym problem z stawem biodrowym

Lekarz godny zaufania polecam wszystkim mającym problem z stawem biodrowym

Znakomity fachowiec i niesamowita osobowość

Znakomity fachowiec i niesamowita osobowość

MOja córka jest przed operacją na razie po pierwszej wizycie jestem profesorem zachwycona.

Wspaniały bezinteresowny fachowiec.Wykonał u mojej córki usunięcia skostnień z rewelacyjnym efektem.Pragnę zaznaczyć nikt z wielkich ortopedów nie chciał się tego podjąć.Dr Kokoszko wcześniej spaprał tą operację.Wielki człowiek z wspaniałym podejściem do ludzi ,niezwykła osobowość. Jadwiga Sosnowska 607-478-438

Jadwiga Sosnowska 607-478-438

JESTEM ZADOWOLONA ALE TO BYLA PIERWSZA WIZYTAAA BOJE SIE ZE COS SIE NIE UDA PO CZYTANIU TYCH POSTOW . WIERA CZYNI CUDA ALE MIALAM JUZ 17 OPERACJI W ROZNYCH SZPITALAM W POLSCE I NIE UDALO SIE NADAL MAM KROTSZA NOGE WYTRACENIE STAWU BIODROWEGO I CHORY KREGOSLUP ... :( CO ROBIC? mam dopiero 20 lat a juz tyle przezylam.. jak sie nie uda to co ja zrobie? teraz boli jest zle .. ostatecznie teraz mam wizyte i operacja niedlugo ale sie boje ...

Wspaniały człowiek o wielkich zdolnościach o ogromnym sercu przyjazny wiecznie uśmiechnięty Dziękujemy Panie Profesorze jest Pan "Wielkim Człowiekiem" Córka Joasia po operacji 4.05.2011 w pełni zadowolona miała osteotomię w/g Ganza najważniejsze ból biodra odpłynął pozostaje nam Pan na stałe w pamięci Dziękujemy!!!!!!!!!! POLECAMY Człowiek bardzo Odpowiedzialny.

Wspaniały człowiek o wielkich zdolnościach
o ogromnym sercu przyjazny wiecznie uśmiechnięty
Dziękujemy Panie Profesorze jest Pan "Wielkim Człowiekiem"
pozostaje nam Pan na stałe w pamięci Dziękujemy!!!!!!!!!!
POLECAMY Człowiek bardzo Odpowiedzialny.

jedyna rada co mogę zrobić na chore biodro to zakup butów na obcasach,jak na 400 za dwie wizyty to trochę za mało

NAJLEPSZY LEKARZ JAKI ZOPEROWAŁ SYNA POLECAM WSZYSTKIM SUPER PODEJŚCIE DO PACJĘTA