prof. dr hab. Jarosław Czubak

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda, Chirurg ogólny

Witam wszystkich którzy mają zaufanie do Prof.Czubaka,bo ja mam ogromne i będę go polecać jak świat dlugi i szeroki.Dzięki Profesorowi Moja coreczka zaczęła chodzić ,bez niczyjej pomocy chodzi sama od 6 miesięcy ,a ma 5,5roku.

Jeżeli chodzi o wizytę u profesora, to raczej mie mam zastrzeżeń, no może zbyt krótka. Dalsze leczenie-operacja nie spełnia moich oczekiwań. Miało być dobrze, a nie jest....profesor wprawdzie utrzymuje, że wszystko jest OK, ale moja sprawność jest dużo gorsza niż przed zabiegiem.

Dzięki Panu profesorowi syn znowu biega i jest pięknym młodym człowiekiem - choć my już wcześniej prawie pogodziliśmy się z tym że będzie niepełnosprawny.

Znakomity człowiek i lekarz. Trzy lata jeżdziłam po Polsce i szukałam ortopedy, który mógł by mi pomóc. Dopiero w przypadku prof.dr.hab.Jarosława Czubaka, od pierwszej wizyty wiedziałam, że mogę oddać moje biodro w Jego ręce. Dziś jest super!!!

Pierwsze forum, gdzie już ktoś napisał prawdę o panu profesorze (jako ortopeda), więc może i moja historia ku przestrodze się pojawi: owszem uprzejmy aż się niedobrze robi, jednak zero konkretnej informacji. Jedyne co przez rok słyszeliśmy z mężem to "prosze mi zufać" Niestety pan p[efesor zawiódł nasze zaufanie na całej linii. Mimo, że syn 5 lat wcześniej miał problemy ze stawami profesor uparł się na grużlice stawu biodrowego. Nie zgadzał się na punkcję ani konsultację reumatologa, bo przecież on wie lepiej. po rocznym leczeniu przeciwprątkowym i 4-miesięcznym usztywnieniu nie było zmian i dopiero wtedy pan profesoor przetarł oczy - my jednak już podziękowaliśmy bo w dalszym ciągu odmawiał wykonania badań, a mieliśmy ku temu powody gdyż na własną rękę przeprowadziliśmy kilka i wskazywały one na to że mamy rację. Po licznych konsultacjach w Polsce, na Litwie i w Niemczech okazało się, że syna ma młodzieńcze zapalenie stawów już tak rozwinięte, że zatakowanie są inne stawy, ma ograniczoną ruchomość i już nigdy nie będzie w 100% sprawny, -DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE (PROFESORZE?). Absolutnie odradzam. panie profesorze, zamiast występować w telewizji może posłuchałby pan maluczkich: oni miewają racje i intuicję, bo któż inny zna lepiej moje dziecko niż ja sama...

Pierwsze forum, gdzie już ktoś napisał prawdę o panu profesorze, więc może i moja historia ku przestrodze się pojawi: owszem uprzejmy aż się niedobrze robi, jednak zero konkretnej informacji. Jedyne co przez rok słyszeliśmy z mężem to "prosze mi zufać" Niestety pan p[efesor zawiódł nasze zaufanie na całej linii. Mimo, że syn 5 lat wcześniej miał problemy ze stawami profesor uparł się na grużlice stawu biodrowego. Nie zgadzał się na punkcję ani konsultację reumatologa, bo przecież on wie lepiej. po rocznym leczeniu przeciwprątkowym i 4-miesięcznym usztywnieniu nie było zmian i ...

Znakomity lekarz i specjalista,dusza człowiek.

Znakomity lekarz i specjalista,dusza człowiek.

Jeśli potrzebowałby nerki albo kawałka wątroby oddałabym Mu z radością. Moja córka dzięki Panu Jarosławowi Czubakowi chodzi, a nawet biega. Dzięki Panu jej życie jest lżejsze, choć lekkie nie będzie. Dziękuję!

Czytam, że wielu ludzi poleca dr. Czubaka. Zatem mam pytanie: czy ktoś mi może podać do niego nr. telefonu? Wszelkie info proszę kierować na matjozwik@gmail.com

Polecam wszystkim tego lekarza jest bardzo miły dla dzieci i dorosłych wiem to bo sama się przekonałam.