prof. dr hab. Jarosław Czubak

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda, Chirurg ogólny

Dzięki temu lekarzowi być może nie będę musiała miećendoprotezy

Dzięki temu lekarzowi być może nie będę musiała miećendoprotezy

wszystkie opinie sa bardzo dobre moze złych nie dodajecie a Ja Wam powiem,ze nie ma idealnych lekarzy 1 pomoze 2 zaszkodzi mojemu dziecku stanowczo zaszkodził ten profesor i cały jego zespół nie mam słów nie napisze jak bardzo cierpiało moje dziecko i ile nocy przepłakalismy odradzam

11 lat temu Doktor Czubak operowal mojego 2 letniego synka,ktory mial powazne zwichniecie stawow biodrowych,dodam ze zanim spotkalo nas to szczescie poznania Pana Doktora,synek byl leczony ponad poltora roku bez efektow poprawy.Na dzien dzisiejszy pozostala tylko blizna ,a moj syn osiaga swietne wyniki w sporcie,z calego serca polecam doktora Czubaka .

Jestem po operacji, która nie przyniosła oczekiwanych efektów.

Jestem po operacji, która nie przyniosła oczekiwanych efektów.

BARDZO POLECAM JA MIAŁEM POTRUJNĄ OSTEOTOMIĘ GANZA - ŚWIETNA ROBOTA

BARDZO POLECAM JA MIAŁEM POTRUJNĄ OSTEOTOMIĘ GANZA - ŚWIETNA ROBOTA

super lekarz pozytywnie nastawiony do młodych ludzi szczególnie dzieci :) polecam w 100%

NIestety Pan profesor oprócz rozdmuchanego do granic ego nie wzbudza zaufania ani jako człowiek ani jako lekarz. Gdyby nie dobra kadra lekarska w szpitalu im. Grucy w Otwocku, nie wiadomo jak wygladałaby operacja dziecka. Pan Profesor zachowuje się jak Pan Bóg. Ma niezwykle lekceważacy stosunek do pacjentów i ich rodziców. Na konsulatcjach niepunktualny i z tego powodu konsultacja u Profesora trwa pięć minut na pacjenta, pod warunkiem, że w miedzyczasie nie rozmawia przez telefon. Po przyjęciu na oddział pacjenci nie wiedzą kiedy bedzie ich termin zabiegu. Codziennie jakieś zmiany. Planowe zabiegi spadają, a operują pacjentów dopiero co przyjętych. Na oddziale u Pana profesora panuje rygor. Żaden z lekarzy nie udziela informacji o terminie zabiegu, jaki zabieg bedzie wykonywany itd. Do tego prawo ma tylko oddziałowy Pan Bóg.
A na koniec wydawanie historii horoby. Wszyscy rodzice w gabinecie Profesora. I publiczne omawianie. Żałosne. Zastanawiam się jak tacy ludzie mogą być profesorami.
Dodam tylko na koniec, że zabieg został wykonany bardzo dobrze i teraz wszystko jest ok. Ale to tylko zasługa zastraszonych lekarzy oddzaiłu dzieciecego. Takie przynajmniej sprawoają wrażenie, gdyż z każdym nawet najmniejszym pytaniem odsyłają do Profesora. A trzeba im współczuć bo muszą się za niego czerwienić na okrągło.

W przypadku choroby Perthesa polecam w calej Polsce tylko prof. Czubaka.

W przypadku choroby Perthesa polecam w calej Polsce tylko prof. Czubaka.

moj syn juz dwa razy byl operowany przez zespol prowadzony przez prof czubaka. profesjonaln, miły, zyczliwy. lekarz z powolania

gorąco polecam. byłam operowana 2 lata temu-osteotomia wg ganza. jestem po wrodzonej dysplazji stawów biodrowych. pan doktor bardzo szybko stawia na nogi i nie pozwala się lenić. napradę wielki człowiek znakomity specjalista. moi znajomi którym go poleciłam też są zachwyceni. dodam że inni lekarze namawiali mnie do endoprotezy a profesor mnie zreperował . jestem bardzo bardzo zadowolona:))