lekarz Jarosław Danes

Ginekolog

Lekarz godny polecenia. Sympatyczny, miły, przyjazny lekarz. Wszystko wyjaśnia, opisuje dokładnie chorobę. Skuteczny.

Bardzo dobry lekarz , polecam ! :) Bylam pierwszy raz , balam sie ale na prawde fajny lekarz , pogadal i powiedzial wszystko co robi i co jest co ;)

Bardzo dobry lekarz , polecam ! :)

Witam. Chodziłam do pana doktora do poradni k w sławnie. Prowadził moją ciąże i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej. Pan doktor zawsze uśmiechnięty i poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba.Polecam.Dodam tylko jeszcze że moja córeczka urodziła się ważąc prawie 4kg.

jest wporzadku załuje ze nie byłam u niego z pierwsza ciaza przepłaciłam mozna powidziec a u tego lekarza zero stresu byłam bardzo zadowolona nawet po porodzie interesował sie płecia dziecka zapytał o zdrowie samopoczucie wporzadku człowiek wszystko jak najbardziej NA TAK tak wiec POLECAM WAM DROGIE PANIE PANA DOKTORA DANESA!!!

MEGA, MEGA , MEGA ! polecam Pana dr , prowadzi moja pierwsza ciąże. Sympatyczny, zawsze uśmiechnięty i odpowiada na wszystkie pytania bez jakiś żali ;] Polecam

Jeden z najlepszych lekarzy w Koszalinie. Prowadził moją pierwszą ciążę i przyjmował poród. Od dwunastu lat jestem pod jego opieką lekarską i teraz prowadzi moją drugą ciążę.

Ginekolog z klasą,której większości brakuje

Ginekolog z klasą,której większości brakuje

Bardzo miły i wyrozumiały,z poczuciem humoru,a jednocześnie taktowny.Nie byłam u lekarza przez 8 lat(!!!!!) co mógłby skwitować złośliwym komentarzem,ale nie zrobił tego,za co jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczna.Delikatny i dokładny podczas badania.Wykonał usg i cytologię .Gorąco polecam ,a Panu Doktorowi bardzo dziękuję.

Lekarz godny polecenia w 100%!Zawsze znajduje czas dla pacjenta nie zaleznie od tego czy jest to wizyta prywatna czy publiczna.

Lekarz jak dla mnie jest ok. Chodze do niego od 4-5 lat nie mam zadnych zastrzezen. Kazdy lekarz ma wady i zalety, wczesniej chodziłam do Semlera przez niego straciłam dzieco a drugie o mały włos nie straciłam. Jestem najbardziej na TAK mysląc o doktorze Danesie!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Koszalin"?

Jerzy Melnyczuk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Szymanowskiego 18c/1
75-547 Koszalin

Grzegorz Mil

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin

Księżycowa 24
75-590 Koszalin

lek. med.
Ismaiel Salloum

Multimed NZOZ Ginekologiczno-Położniczy Błasiński,Bukowiec,Salloum Sp. Z O.O.
1 Maja 20/9
75-114 Koszalin