lekarz Jarosław Dewor

Ginekolog, Ginekolog położnik

2,6

nie róbcie operacji plastycznych u tego lekarza. nie bierze odpowiedzialności za błędy podczas dwóch operacji. nie trzeba być specjalistą, żeby stwierdzić, że praca nie została wykonana prawidłowo.

Świetny lekarz, prowadziłam u niego całą ciąże, rzeczowy konkretny, nie panikujący, sprowadzający przewrażliwioną pacjentkę "na ziemię". Każda wizyta trwała kilkanaście minut- Doktor posiada najlepszy w Myszkowie sprzęt do badań USG, dokładnie te same słowa na badaniach usg słyszałam na badaniach prenatalnych w innym mieście. Do porodu przyjechał mimo, że nie miał wówczas dyżuru. Szybkie decyzje dra Dewora sprawiły, że dziś mam pięknego syna,który dostał 10pkt w skali ap-gara. Polecam opiekę tego lekarza w 100%.

Prosze uważać , trudno nazywać tego gościa lekarzem!!!!

Prosze uważać , trudno nazywać tego gościa lekarzem!!!!

Uwaga Coś jest nie tak z tym człowiekiem !! Wyszłam w połowie wizyty, gość jakiś nieobecny, zagubiony, bez bladego pojęcia o tym co robi, jestem przerażona !

Uwaga

Bardzo dobry i rzeczowy specjalista. Ma czas dla pacjenta, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć. Interesuje się pacjetem i prowadzi go od początku do końca. Polecam!!!