CHODZIŁAM DO WIELU LEKARZY PRYWATNIE I ŻADEN NIE WIEDZIAŁ CO MI JEST A BRZUCH JAK MNIE BOLAŁ TAK NIE PRZESTAWAŁ PRZEPISYWALI LEKI CIĄGLE TWIERDZĄC ŻE TEN POMOŻE A ZMIAN NADAL NIE BYŁO,KOLEŻANKA MI POLECIŁA WŁASNIE TEGO LEKARZA GDY POSZŁAM DO NIEGO NAJPIERW PRZEPROWADZIŁ ZE MNĄ DOKŁADNA ROZMOWĘ NA TEMAT MOJEGO ZDROWIA POTEM PRZEPROWADZIŁ BADANIE KTÓRE PO RAZ PIERWSZY MNIE NIE BOLAŁO!!!!!!! ZLECIŁ BADANIE KTÓRE WYKONAŁAM W LABOLATORIUM I NA NASTĘPNEJ WIZYCIE PRZEPISAŁ LEKI KONSULTUJĄC CZY CENA TEGO LEKU MOŻE DLA MNIE BYĆ ODPOWIEDNIA BO ZAWSZE SPRAWDZA CENY SAME WIEMY ŻE LEKI SĄ DROGIE I NIE KAŻDEGO NA WSZYSTKO STAĆ TO MNIE BARDZO ZASKOCZYŁO I PO ZASTOSOWANIU LEKU NASTĘPOWAŁA POPRAWA KTÓREJ NIE BYŁO PO WIELU INNYCH LEKACH I WIZYTACH PRYWATNYCH POLECAM TEGO LEKARZA KAŻDEJ KOBIECIE BO ZNA SIĘ NA RZECZY I JEST NAPRAWDĘ BARDZO DOBRY!!!!!!!!!

Prowadzi moja ciąże, wspiera mnie psychicznie po poronieniu cudowny człowiek.

Prowadzi moja ciąże, wspiera mnie psychicznie po poronieniu cudowny
człowiek.

Nie ma się co rozpisywać, po prostu rewelacyjny lekarz, od czasu kiedy byłam jego pacjentką nie mogę znaleźć innego zaufanego lekarza.

Witam To samo powiem, co poprzednie osoby. Sprawdzilam, co dzieje sie z drem pod nr tel z ul. Grochowskiego. Doktor choruje podobno, ale ma tam niby przyjmowac. Pani kazala zadzwonic za dwa tyg, co uczynie z pewnoscia.

Witam

Zgadzam się z opinią pozostałych pacjentek. Naprawdę dobry lekarz. Grzeczny , miły , ciepły, odpowiedni człowiek na właściwym miejscu. Niestety z przykrością muszę napisać iż już nie przyjmuje w tej przychodni.

Dr. J. Drabek jest człowiekiem bardzo który ma do pacjenta bardzo fachowe podejście. Na poczatku przeprowadza szczegółową analizę przebytych chorób a następnie przechodzi do badania i stawiania diagnozy. Ponadto jest bardzo miły i zdecydowanie kompetentny w swojej dziedzinie. Polecam.

Super lekarz,polecila bym nawet bardzo mlodej dziewczynie na pierwszego lekarza.Delikatny,rzeczowy a przy tym uprzejmy.

Kompetentny,każdej patcjentce poświęca odpowiednią ilość czasu. Lekarz z powolania a przy tym bardzo miły i ciepły człowiek. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Częstochowa"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
ul. Kilińskiego 6, Lok. 12