lekarz Jarosław Dubicki

Chirurg plastyczny

O doktorze mówią Złota Rączka.Ta opinia chyba wystarczy.Po usuniętych brodawkach nie mam nawet śladu.

dr Dubicki wykazal duzo cierpliwoci i empatii, jestem trudna i wrazliwa pacjentka ,ale podczas wizyty i zabiegu czulam sie bardzo bezpiecznie.

Usuwałam znamię na policzku i po roku mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z zabiegu. Polecam!

Jestem pod bardzo dużym, pozytywnym wrażeniem kompetencji, oceny i wykonania leczenia chirurgicznego

Bardzo dobry, kompetentny, miły i oddany sprawie lekarz. Mimo, że moje wizyty odbywały się na NFZ, a nie prywatnie podczas wizyt czułam się jak na prywatnej wizycie, pełne zainteresowanie, zrozumienie i cierpliwość. Na prawdę polecam Pana dr.Dubickiego.

Na prawdę polecam Pana dr.Dubickiego.

kilka miesiecy temu mialam robiona korekte nosa przez doktora efekt bardzo dobry , wszystko zostalo tak zrobione jak na konsultacji omowione:) dziekuje

polecam doktora Dubickiego spelnil moje oczekiwania

polecam doktora Dubickiego spelnil moje oczekiwania

usuwałem u doktora trzy znamiona. wszystko się zrosło, bez żadnych komplikacji. serdecznie polecam!

Bardzo dobry, kompetentny lekarz, polecam

Bardzo dobry, kompetentny lekarz, polecam

Znakomity fachowiec, który "opiekuje się" zmianami skórnymi całej mojej rodziny od wielu lat. Blizny znikają bez ślady, zmiany usunięte fachowo (dr Dubicki ma doświadczenie onkologiczne) i bez bólu.